jakiego playera muzyki uzywasz w pc?

Liptonosz

New member
Bez reklam
Jakich playerow muzyki w swoich pc uzywacie i dlaczego.
Uzywam cowon jetaudio. Do niedawna uzywalem windows media player 11, ale ktoregos dnia naszlo mnie zeby sprawdzic playery i je porownac pod katem dzwieku. Po sciagnieciu jetaudio odkrylem ze moj system to jednak swietny system:) Dzwiek z jet audio na moim zestawie brzmi slicznie. Jest o niebo lepiej niz przy wmp11, dzwiek jest teraz bardziej przestrzenny, bass nabral oglady a calosc fajnej subtelnosci. Do tego jest dostepnych klilka skinow w sieci wiec oprocz zajebistego dzwieku mam tez ladny player.

polecam jetaudio
 

Maxavelli

New member
Kwestia obslugi sterownika przez skrypt a nie odtwarzacza... Jakosc dzwieku tak naprawde zawsze goraniczona bedzie karta dzwiekowa i zestawem glosnikow jaki posiadasz. Kwestia lepszej badz gorszej implementacji sterownika.

Najbardziej za to smiesza mnie wojny miedzy zwolennikami Winampa i Foobara - dzwiek identyczny, korzystajacy z wtyczek Output na podobnych zrodlach ale Ci "elitarni" slysza roznice i ejst "O NIEBO LEPIEJ" X-D...
 

Liptonosz

New member
Bez reklam
Foobar u mnie gra tak samo jak wmp11. Znasz lub możesz polecić jakieś ciekawe sterowniki? SKąd to brać? Chętnie się pobawie w ramach zabicia wieczornej nudy:)
 

MacGege

New member
a Ja używam iTunes'a od lat, bo ma wszystko czego potrzebuję do tego w połączeniu z Air Port Expresem mogę wysyłać dźwięk bezprzewodowo do sprzętu grającego. Dodając do tego iPhone mam również możliwość zdalnego sterowania playerem, przeglądania zasobów biblioteki itp .

Całość świetnie działa zarówno pod mac os x jak i pod windą.
 

qluk

New member
mpd, a do sterowania zazwyczaj mpc. Uzywam z powodu niskiego zpaotrzebowania na zasoby, szybko dzialajacej bazy i latwosci sterowania poprzez siec.
 

bialy_1

New member
Ja używam Foobara2000 i sterowników "kxdrv3541-full". Na prawdę ładnie gra to razem. Głośniki mam Ligitecha 5.1
 

supergonzo

New member
Moim ulubionym odtwarzaczem jest Winamp, ma fajny interfejs i rozbudowane statystyki. Tylko ma jedną wielką wadę, nie odtwarza muzyki w DTS, do tego muszę urzywać POWER DVD.
 
Ostatnia edycja:
Do góry