Jakiego kupić LCD? Jeśli ktoś nie wybrał jeszcze marki

KTóRY BYś WYBRAł LCD ?


  • Total voters
    0

pabello

New member
a własnie mam jeszcze pytanie w sprawie wielkosci...odległosc od telewizora 2 - 2,5 m czy wiec 23" wystarcza czy lepsze bedzie 26" ?
 

Lech

New member
Bez reklam
pabello napisał:
a własnie mam jeszcze pytanie w sprawie wielkosci...odległosc od telewizora 2 - 2,5 m czy wiec 23" wystarcza czy lepsze bedzie 26" ?

Mam LG 27" jest dobry w niewielkim pokoju i kosztuje mniej niż 2500 pln.
 

Piotr76

New member
Proszę o pomoc

Witam. mam wielką prośbę o pomoc. niestety w temacie TV jestem dość "zielony". obecnie jestem na etapie wyboru telewizora lcd.
z tego co zorientowałem się z wypowiedzi fachowców to wiele zależy od pokoju, odległości oglądania i innych czynników.

Także może od początku. Poszukuje telewizora w granicach 5.000 PLN.
Będzie stał w sypialni - dość ciemna, odległość oglądania ok. 2.5 metra. Będzie podłączony do Aster City (wraz z dekoderem na telewizję cyfrową).

Pytanie pierwsze. Czy lepszy będzie 26” czy 32”?
Pytanie drugie i chyba bardziej skomplikowane.
Jaki telewizor jest najlepszy do takiego miejsca?
Osobiście zastanawiałem się bardziej nad 32” i nad modelami:
Sony 32V2500 lub 32V2000,
Sony 32S2030, 32S2530
Samsung 32M71B, 32N71B
Philips 32PF9551, 32PF9541, 32PF9531
Panasonic TX-32LX600P, TX-32LX60P
Ale oczywiście jestem jak najbardziej otwarty na inne sugestie.
Będę wdzięczny za wszelkie komentarze (nawet te bardzo subiektywne).

Jeszcze jedno. Do tego telewizora będę chciał podłączyć nagrywarkę DVD, czy uważacie że powinna być od tego samego producenta czy nie ma to znaczenia?
Też czekam na sugestie jak można.

Pozdrawiam
Piotrek
 

Deimos

Banned
Twój wybór...

Witaj z tego co wymieniłeś postawiłbym na:Samsung 32M71B, co do nagrywarki to oczywiście nie musi być tej samej firmy.
32 cale z odległości 2,5 metra będziesz oglądał bezproblemowo.
Pozdrawiam:)
 

baranskia

Member
Nie ograniczaj się - są 42" za niewiele ponad 5k :) Poluj a upolujesz!

:krol:
Witam i proponuję Ci:
Nie ograniczaj się - są 42" za niewiele ponad 5k :)
Poluj a upolujesz!
Poza tym: nie kupuj cudzych opinii ani marki, ale konkretny egz. kierując się swoimi obserwacjami i zmysłem estetycznym.
I to PORÓWNAWCZO - dosłownie: w sklepie/-ach potestuj sobie sam różne modele równolegle, popstrykaj pilotami, pobaw się w regulowanie ustawień na krańcowych wartościach. itp. itd.
W końcu to ty zapłacisz za wszystko i to TY JESTEŚ NAJWAŻNIEJSZY (chyba, że jest inaczej?) !
Więc raczej: WYMAGAJ i dopiero PŁAĆ niż płać i płacz :cry:
Powodzenia !
AdamB.
:cool:
 

kokogrip

New member
małe lcd

potrzebuje małe lcd 17''-20'' i chcę podłączyć przez videosender.Oczywiście tak jak inni dobry odbiór za rozsądną cenę.Powód jest jeden mam w domu 3 letniego okupanta.Dziękuję za pomoc i pozdrawiam

chcę podłączyć pod tuner cyfry
 
Ostatnia edycja:

kizi111

New member
mam do was wielka prosbe jaki mam wybrac Lcd wole chyba z Samsung interesuje mnie cenowo do max 4500 zł co mozecie mi polecic zgóry dziekuje naprwde jestem tym zagubiony kizi111
 

RNAcid

New member
kizi111 napisał:
mam do was wielka prosbe jaki mam wybrac Lcd wole chyba z Samsung interesuje mnie cenowo do max 4500 zł co mozecie mi polecic zgóry dziekuje naprwde jestem tym zagubiony kizi111

Napisz może jeszcze jaka wielkość ekranu Cię interesuje, bo wiesz... szklana kula troszkę dziś zaparowała ;)
 

Piotr76

New member
A wiecie gdzie w Warszawie można najlepiej porównać TV?
chodzi mi o marki sony, samsung, philips, panasonic, loewe.
nie chce tego robic w media czy innym tego typu skupisku tylko w jakism dobrym sklepie gdzie wszystko wytlumacza i porownaja ze mna.
 

wlodek67

New member
Witam wszyskich serdecznie. Mam pytanie, zamierzam kupić SHARP LC-26SA1E, może ktoś posiada ten model LCD, i chciałby podzielić się wrażeniami. Sygnał z kablówki, dvd, no i może komputer. Szukałem na forum, KiKi coś o nim wspomniał. Dziękuję za wszelkie opinie.
 

franek-kris

New member
philips pf5331

mam zamiar kupic philipsa 32PF5331 i czy jest to dobry wybór bede korzystał z telewizji n oraz dvd czy jest cos lepszego do 3000zł
 

franek-kris

New member
philips pf5331

witam chyba zdecyduje sie na tego philipsa znalazłem za 2850 tylko dziwi mnie dlaczego tak mało jest na forum o tym modelu czy z nim jest cos nie tak?
 

Magic

New member
kizi111 napisał:
mam do was wielka prosbe jaki mam wybrac Lcd wole chyba z Samsung interesuje mnie cenowo do max 4500 zł co mozecie mi polecic zgóry dziekuje naprwde jestem tym zagubiony kizi111


Ja mam samsunga 37s71b za 3990 i niezle zamiata nawet na zwyklej antenie Pozdrawiam
 
Do góry