Jakiego kupić LCD? Jeśli ktoś nie wybrał jeszcze marki

KTóRY BYś WYBRAł LCD ?


  • Total voters
    0

grafion

New member
Mam ten sam dylemat co ty.Jednak po wielu analizach i po praktycznym porównaniu w sklepie skłaniam się i tobie też polecam Philipsa 32PF7411.Przede wszystkim dobry obraz i dzwięk-wbudowane 4 głośniki,cała gama złącz 2xHDMI,2xScart i Component i inne.Można kupić już od 3500zł no i marka Philips.Co do innych odbiorników zalecanych na tym forum podchodzę sceptycznie.Miałem możliwość porównać obraz i zalecane marki wyglądają mizernie do Philipsa.
 

Iwan

New member
Humax

Wiem , że dopiero wchodzi. Chciałabym jednak wiedzieć czy ktoś go widział na żywo, czy wart jest zakupu. Jest lepszy czy gorszy od loewe xelos. DVB-S2 - lepszy standard nadawania czy nie?
 

xytras

New member
grafion napisał:
Mam ten sam dylemat co ty.Jednak po wielu analizach i po praktycznym porównaniu w sklepie skłaniam się i tobie też polecam Philipsa 32PF7411.Przede wszystkim dobry obraz i dzwięk-wbudowane 4 głośniki,cała gama złącz 2xHDMI,2xScart i Component i inne.Można kupić już od 3500zł no i marka Philips.Co do innych odbiorników zalecanych na tym forum podchodzę sceptycznie.Miałem możliwość porównać obraz i zalecane marki wyglądają mizernie do Philipsa.

za 3500??? napisz gdzie?? tak jak januszbass mam ten sam problem - szczerze zastanawiam sie wlasnie na tym philipsem ale cena pod 4000 oraz do 3500 lub w okolicach philips 5331, lx60p, samsung R71/72 - ale sam nie wiem - moj problem jest tym wiekszy iz nie mam w okolicy sklepu w ktroym moglbym porownac te modele stawiajac je obok siebie - nawet w poznaniu jest ciezko - duze marekty nieinteresuja sie takim wybrednym klientem a szkoda
 

smigly

New member
Zakupy

tak sie teraz zastanawiam czy ci wszyscy eksperci nie zrobili sobie z samej czerni jakiegos fetyszu
bo wszyscy mowili ze ten albo inny model ma slaba czern
ok moze ma
ale o pozostalych parametrach jakos malo mowil
np. o ostrosci obrazu
w moim Sharpie SA1 ostrosc obrazu jest bardzo kiepska na tvn 24 jest widac to bardzo dobrze
logo tvnu jest niewyrazne teksty ktore pojawiaja sie na ekranie tez sa bardzo kiepskiej jakosci szczegolnie mniejsze
dzisiaj pojde do MM i sprawdze czy w innych tv jest podobnie
ale jak sie okaze ze w innych tv jest ok to tych wszystkich pseudo expertow trza bedzie pogonic na Bialorus !
 

valdi

New member
Witam
Kup sobie Philipsa CRT 32 cale HD będziesz zadowolony zwłaszcza patrzac z boku i w oswietleniu a przy tym jest szeroka mozliwośc poprawianiw obrazu.Napewno bedziesz zadowolony zwłaszcza ogladajac cyfre +
 

kamil

New member
Dlatego ja niechce mieć podobnych odczuć jak wy po zakupie LCD i kupuje plazme PV60 > zbyt lubie ładny obraz, żeby ryzykowac z LCD :) a z tego co widze to jeszcze ze 3 lata minął zanim HD bedzie jako takim standartem.
 

owidiusz

New member
LCD 42" LG, 40" Samsunga czy 37" SHARP'a - Co wybrać?

Mam zamiar w najbliższym czasie kupic telewizor LCD, na którym głównie będe oglądał n-kę i filmy na DVD. Odległość od telewizora ok.4,5m.
Co polecacie?
Aha telewizor do ok. 6500zł :)
 
Ostatnia edycja:

gatar

Active member
Bez reklam
smigly napisał:
dzisiaj pojde do MM i sprawdze czy w innych tv jest podobnie
ale jak sie okaze ze w innych tv jest ok to tych wszystkich pseudo expertow trza bedzie pogonic na Bialorus !
Może Tych co ślepo wierzą "ekspertom" pogonić na .... :p
Sądzę, że z myślenia nie są zwolnieni. ;)
 

smigly

New member
experci

zgadzam sie ze nic nas nie zwalnia z myslenia ale jezeli chodzi o tak skaplikowane technologie to jest chyba naturalne ze czlowiek poszukuje jakiegos autorytetu na ktorym sie bedzie opierac przy wyborze zakupu
bo takie przekazy ze ktos sobie kupil tv i jest zadowolony moze nie miec wiele wspolnego z faktyczna rzeczywistoscia
konfrontacja i jeszcze raz konfrontacja naszej wiedzy oraz odbioru naszych emocji jest w takich sytuacjach niezbedna
ale czasami lepiej jest za duzo nie wiedziec
idiota gdyby wiedzial ze jest idiota przestalby nim byc

ps
dzisiaj sie przekonam czy przestalem byc idiota :)
 

Quba.

New member
Jaki LCD z poniższej listy? - POMOCY !!

Witam.
Planuje zakup LCD 32" w klasie cenowej OK 3500zł Po licznych lektórach na tym i innych forach wytypowałem następujące modele.Proszę o wskazanie który najlepiej byście wybrali (jakieś sugestie) lub ustawienie w kolejności od najlepszego w dół. W grę wchodzą:
SHARP GA8E,(podobno jedna z lepszych czerni)
SONY KDL-S2000,(podobnie opinie z czernią)
PANASONIC LX-60P
PHILIPS PF5331(filtr Grzebieniowy 3D progressiwe scan)- wizualinie leprza rozdzielczosc
A i jeszcze jedno.Czy oprócz gniazd SCART i HDMI mają te modele wejscia COMPONENT? czy uzywa sie jakiejs przejściówki? - czytałem ze poł scart wypada o wiele gorzej niz po COMPONENCIE a na razie nie mam tunera ani DVD na gniazda HDMI))

Z góry dzieki za jakieś sugestie i odpowiedzi bo juz mi główa pęka im wiecej czytam ;-)

Pozdrawiam
 

Kasper

New member
Najlepszy LCD 37" ale pod kablówkę... co wybrać (do 6kPLN)?

Drodzy koledzy… wszyscy chcą dobry LCD pod „n”, ja nie mam na razie możliwości zawieszenia anteny i misi mi wystarczyć kablówka.
Proszę o porady – jaki LCD 37” najlepiej nadaje się pod kabel…

Kiki – odpisz jak możesz..
 
Ostatnia edycja:

januszbass

New member
Jak juz pisalem w swoim pierwszym temacie na tym forum z telewizorów od 3000 pln do 3600 pln na wysyłke (bo nawet w takim miescie jak kraków nie kupi sie taniej niz w sklepie internetowym) znalazłem takie oto modele TV do wyboru.

1. Sony KDL-32U2000
2. Samsung LE32R51B
3. Samsung LE32R72B
4. Samsung LE32R71W
5. Samsung LE32R71B
6. Philips 32PF3320
7. Philips 32PF5321
8. Philips 32PF5411
9. Philips 32PF5331
10. Philips 32PF7411
11.Panasonic TX-32LE60P
12.Panasonic TX-32LX60P
13.Panasonic TX-32LX6
14.Panasonic TX-32LX50
15.Sharp LC-32GA8E
16.Sharp LC-32P55E
17.Sharp LC-32SA1E
18.Sharp LC-32P70E
19.Sharp LC-32BV8E

Wertując to forum, nie otrzyma się odpowiedzi która pozwoliła by zdecydować sie na któryś model. Tak jak pisałem zawsze w każdym temacie znajdą się hurraoptymiści oraz ludzie którzy chyba z przekory idą w zaparte ze to nie takie, tamto do niczego itd itp etc. A jezeli ktos sie decyduje na TV w tym przedziale cenowym to chyba cudów nie oczekuje i jest to jasne. Bo jezeli mialbym do wydania 6000 zł to ide do sklepu kupuje Sony i mam problem z głowy. Chciałem znaleźć informacje konkretną na tym forum w postaci wad i zalet danego modelu ale widzę ze jest to nieosiagalne gdyż postów o konkretnych plusach i minusach danego modelu jest jak na lekarstwo, za to typu jak podłaczyć coś tam do tv , jak wejść w menu itd jest ci pod dostatkiem. Mam więc prośbę jeżeli ktoś z was jest bądź był w posiadaniu któregoś z w/w modeli niech jesli jest tak mily napisze co mu sie podoba w tym TV a co go irytuje. Nie muszą to być "eksperci" bo każda pomoc jest mile widziana i może uda sie wziąć z całości jakąś esencję. Ze swojej strony na chwile obecną myślę o zakupie tego pierwszego na liście Soniaka. Mialem do tej pory zwykły Tv tej firmy i byłem bardzo zadowolony, wiec moze i z LCD będę. W końcu to Sony i jakiś ubogi ale system Bravia posiada, kolory i ostrość w sklepie jak oglądałem wyglądaja naprawdę ładnie. Zapraszam do dyskusji.
 

leszcz

New member
Jaki LCD ?????

Witam

Wiem że mogę zanudzić ale zastanawiam się co wybrac i czy wogóle teraz warto kupowac LCD ??
Mam do kupienia Samsung LE32N71B za 4450 zł w sklepie i nie wiem czy warto ?? może jest jakiś lepszy LCD w tej cenie lub w granicach jej ??
Prosze wszystkich znawców o sugestie :confused:

zaznaczam nie znam się wogole na telewizorach LCD , wiec prszę o wyrozumiałośc :?

pozdrawiam Tomek
 

smigly

New member
Lg

a co z LG?
wykluczasz te modele z wyboru?
ciekawe modele to LB1 oraz LX2
ladnie wygladaja przynajmniej bo opinie to rozne
kiki kiedys polecal LB1 teraz LX2
aktualnie niezbyt pochlebnie sie wyraza o modelu LB1
 
Do góry