Jakiego kupić LCD? Jeśli ktoś nie wybrał jeszcze marki

KTóRY BYś WYBRAł LCD ?


  • Total voters
    0

siwy25

New member
Problemy z wyborem???

Witam!
Panie kolego! zamawiaj prezentację u kikiego i problem z głowy:eek:k:
zaoszczędzisz zdrowia i pieniędzy.Trzy miesiące też miałem mętlik w głowie z zakupem lcd a prezentacja szybko wszystko załatwiła:grin: przyjeżdza ekipa od kikiego z trzema modelami lcd które najbardziej Ci pasują i w domku z szanowną małżonką wybieracie jaki Wam odpowiada;)
POZDRAWIAM.
 

lansalot

New member
Ekipa Kikiego jeździ po całym kraju? Jak w takim razie wyglądają ceny. Na pewno jest trochę drożej przez cały ten zachód z prezentacją w domu klienta.
 

kosinio

New member
Prezentacja u Kikiego to na pewno było rozwiązanie, ale najpierw musze mieć jakieś modele tv,które mógłbym prześwietlić przez internet, więc póki co czekam na wasze propozycje:) pozdrawiam!!!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
lansalot o ceny pytaj na priw.
U Ciebie sprawa prosta sięgasz po jeden z tych:
Panasonic 32 Lx700

P1030562.jpg


P1030564.jpg

http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=15217

32 P 80 JVC
http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=14360

32 R 3500

teraz zaczynamy od najczęściej wykorzystywanego sygnału - SD.
Juz na pierwszy rzut oka cieszy nasycenie i wyrazistość skalowaniea borazu i to z odległości 1, 5 metra.
1fbbed78ad3d19e5med.jpg

http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=19475

32 D 3000

Czerń jest absolutnie rewelacyjna, a okrzyczana matryca Panasonica
LCD IPS Alpha - nie ma wiele do powiedzenia.
84222000827ef878med.jpg


Ilość szczegółów w tych warunakch wprawia w zachwyt każdego.
Gwiazdy poprostu wychodzą z ekranu.
12596c33905ee1a9med.jpg


http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=14458
 

lansalot

New member
Dzięki bardzo Kiki. Szczególnie cieszę się, że proponujesz JVC 32P80. Wcześniej sam bardzo się nim zainteresowałem, a to oznacza, że całkiem nieźle potrafiłem samodzielnie rozpoznać sytuację. Duma mnie rozpiera :p

Mam tylko pytanie o szczegóły:

Panasonic TX-32LXD700 czy
Panasonic TX-32LX700P?
Sony KDL-32D3000 czy Sony KDL-32D3000E?
Toshiba 32R3500 czy Toshiba 32R3500PG?

Porównanie na ceneo.pl niewiele mi pomogło.

Co do cen, na pewno napiszę na priv ;)
 
Ostatnia edycja:

acanga

New member
Witam !

Mam zamiar kupić jakiś TV LCD 32 " ale kompletnie nie wiem w co celować :???:
LCD tak za 2500 max 3000.
Telewizor będzie mi służył do oglądania kablówki z tunera cyfrowego, w przyszłości pewnie w HD.
Napewno do DVD - mam zestaw Yamahy z HDMI. Chciałbym też podłaczyć PC na stałe i zlikwidować biurko z monitorem.
Może kiedyś też do Xboxa 360 lub PS3 ale to jeszcze sie okaże bo od roku jestem wypalony w kwesti gier.
No i zaczynają sie schody bo kompletnie nie wiem jakie marki..
Troche poczytałem... i już nic nie wiem ;)
POMOCY!
 

birdieee

New member
witam

Witam proszę o pomoc w wyborze TV - LCD, plazma lub projekcja tylnia.
Budżet: 4000 – 4500 zł
Oglądam przede wszystkim kablówkę UPC, oraz filmy z kompa, oraz filmy HD z kompa (mam zamiar)
Odległość tv: 2-2,5 m
Zastanawiam się nad:
SONY KDF 50 E 2010
[FONT=&quot]Proszę o pomoc w wyborze[/FONT]
 

kargul214a

New member
Witam proszę o porade szukam telewizora lcd 37 cali telewizor wykorzystywany głównie do cyfry + (hd) oraz ps3 w cenie do 2500 - 3000 prosze o porade bo mam już niezły mętlik
 
Ostatnia edycja:

12345Przemo

New member
Sharp LC-52XL2E czy Philips 52PFL9632 a może plazma

Jak w temacie co byście wzięli, sygnał 99% z cyfry plus (na razie mam tuner dreambox bez hd) czasem zwykłe dvd, oglądany głównie wieczorem z odległości 4,5 do 6 metrów. Może ktoś ma jakieś inne propozycje w podobnych cenach, chętnie wysłucham, pozdrawiam. Zastanawiałem się też nad plazmą Pioneer PDP-508XD lub PANASONIC TH-50PZ700E.
 

ida666

New member
Jaki LCD?

Witam,
co wg Was wybrać?
Sharp LC42RD2 - ponieważ ma 100hZ, czy Toshibę 42X3030 ze względu na full hd? Który jest lepszy do oglądania programów sportowych ??
A jeśli nie z tych dwóch to... ?
Mam już jednego Sharpa - 42xl2 - i jestem bardzo zadowolona. Czy pozostać wierna marce?? :)
Tym razem mam ograniczony budżet - max. 5300. TV będzie stał w południowo-zach. pokoju, odległość 3-4m., sygnał z cyfry+.

Proszę o pomoc i pozdrawiam!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
acanga - cenowo masz do wyboru lcd 100 Hz tylko 32 R 3500 Toshiba .
32 R 3500

teraz zaczynamy od najczęściej wykorzystywanego sygnału - SD.
Juz na pierwszy rzut oka cieszy nasycenie i wyrazistość skalowaniea borazu i to z odległości 1, 5 metra.
1fbbed78ad3d19e5med.jpg

http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=19475

bd4524419b0eadaemed.jpg


87792b6172a34402med.jpg


c8c9bd09611915ccmed.jpg

Zabawa na całego , Jest poprostu suuuuper i tyle

birdieee - nie odważyłbym sie do kablówki brać sratego modelu Sony 50" tylnej projekcji. Jeśli kasa nie przekraczlna to:
Panasonic 42 plazma
42 X 3000 Toshiba
42 Ds9 JVC - nowy model ma być w marcu dostępny

d113156c174c4ca4med.jpg

dla nas ważniejsza była jakość , a zaczęliśmy od sprawdzenia kątów bocznych ,

ad6b7a9060726373med.jpg


Kargul214a -
U Ciebie w tej kwocie nie będzie łatwo , Musisz jeszcze wyskrobać trochę kasy. Bo zostanie Ci kupować tylko cenę . Tu Ci nie pomogę.

12345Przemo - ja wybrałbym 50 Plazmę Pioneera Kuro 508.
IMG_3729.jpg
Jeszcze ani razu od kiedy Pioneer zdobył uznanie na rynku producentów telewizorów plazmowych nie było tak wielkiego oczekiwania na produkt końcowy tej firmy. Wszystko zaczęło się od momentu gdy ósma generacja serii PDP otrzymała nazwę kodową KURO.

IMG_4060.jpg




IMG_3907.jpg
 

szuwi

New member
Standardowe pytanie, co wybrac ? :)

Witam... dylemat jak w wiekszosci przypadkow.. ale zaczne od tego do czego bedzie uzywany..

1. Vectra cyfrowa,
2. PS3,
3. filmy DVD oraz BR za sprawa PS3

Rozmiar: 40-42 cale
Budget : hmm nieznany...:) ale licze ze napewno trzeba wiecej niz 5 tys wydac

chcialbym niebawem zakupic kamere Full HD Sony i chcialbym jakos wykorzystywac to dobrodziejstwo Full HD ale niezbyt jestem w temacie i nie wiem czy lepiej miec 100Hz i dobre skalowanie na HD Ready, czy lepiej FullHD i szybka matryce..

namawiam Szanowna Malzonke na sony 40x3500 bo mozna ponizej 8tys juz to kupic.. ale to jednak sporo kasy .. no i za samo sony sie placi..
w Szajsungach zarowno ja jak i moja lepsza polowka nie znosi tego ze nie ma matowych wykonczen, tylko czarne i blyszczace.. a mnie to sie kojarzy z meblami na wysoki polysk :))

doradzcie prosze co ewentualnie dla moich potrzeb sie sprawdzi najlepiej .. ten Sony 40X3500 ma dobre opinie... jak czytalem .. ale czy to jedyna alternatywa. ??

pozdrawiam

Michal
 

paput

New member
Jak wielu z prosba o pomoc w dokonaniu dobrego zakupu.

Witam wszystkich zyczliwych.
Jak wielu tutaj mam problem z zakupem telewizora LCD, w zwiazku z czym prosze was o pomoc w dokonaniu dobrego zakupu w okreslonej kwocie.
Ponizej szczegoly :
Odleglosc do matrycy 3 - 3,5 m , koszt 4,5 - 5 tys , Full hd . Telewizor ten ma sluzyc przede wszystkim do ogladania programow telewizyjnych z ktorejs z naszych platform cyfrowych ( C+ , N , polsat ) , chce tez do niego podlaczyc komputer a w niedalekiej przyszlosci konsole dla dzieciaka .Milo by bylo gdyby panel ten mial port USB. Nie chce poraz kolejny zostac "oszukany" przez niedouczonego i niedoinformowanego pana sprzedawce z hipermarketu , ktory wciska ciemnote takim naiwniakom jak ja.
Z gory dziekuje za jakiekolwiek rady ktore pomoga mi dokonac zakupu.
 

greenman

New member
Witam
W niedługim czasie chciałbym zakupić telewizor, kwota którą chce przeznaczyc na ten cel to około 3200zł. Telewizor będzie narazie odbierał sygnał z Polsatu, w niedalekiej przyszłości może N albo Cyfra+.
Zastanawiam się nad Panasonic TX-37LZ7OP i Samsung LE37R81.
 

Dio

New member
Greenman- Oba dobre, ale Panas chyba lepszy :)

Paput- po pierwsze zastanów się czy napewno potrzebujesz full HD. Jeśli nie to sprawdź na własne oczy plazme Panasonic pv 700 lub pv 70.
Jeśli jednak zapragniesz czegoś full HD to Panasonic PY700 jest świetna.
Poza tym lcd'ki Sony (seria d lub w) lub Toshiby (seria C to genialny stosunek ceny do jakości, a seria xf przepiękne obudowy i porządna jakość obrazu).

D.
 

Dio

New member
Szuwi- x3500 jest genialny, a w (ten sam telewizor) x3000 możesz wybrac kolor ramki, żeby Ci do wnętrza pasowało... (niby bajer ale żonie sie oczy świecą więc afery nie będzie jak rachunek zobaczy)

;)
 

paput

New member
do Dio

Dio , co do Toshiby z serii C -z tego co wyczytalem sa to telewizory nie obslugujace full hd a na takim mi nie zalezy skoro mam do wydania kwote okolo 5 tys wole kupic z takowa opcja , natomiast co do plazmy to widzialem juz obraz z PC i nie byl on rewelacyjny. Chce kupic taki TV ktory polaczy w sobie mozliwosc ogladania programow telewizyjnych na przyzwoitym poziomie jak i rowniez by mozna bylo podlaczyc do niego DVD, PC czy konsole i cieszyc sie wspanialoscia obrazu .
 

przebus

New member
Jaki LCD 32??

Witam

Standardowe pytanie jaki tv lcd 32 wybrać??

Warunki:
Odległość od tv 2,5m
Sygnał kablówka UPC
Pokój jasny nienasłoneczniony, chociaż i tak większość oglądania w nocy
Oglądam dużo sportu.
koszt ok 3000 +-200zl

Zastanawiam się nad modelem
Sony KDL-32D3000 (cena nieco wyższa)

Co o nim sądzicie?? Czy opłaca się inwestować w 100Hz??
Jakie modele możecie polecić?

Pozdrawiam
 

szuwi

New member
No to zamowilem :))

Z prostej przyczyny, ze nie lubie sie dlugo rozwodzic nad tematem.. to wzialem i po krasnoludzku zamowilem tego SONY KDL-40X3500..:) ciekawe czy bede zadowolony jak poprzednicy ktorzy sie na niego skusili..

pozdrawiam

Michal.
 
Do góry