Jakiego kupić LCD? Jeśli ktoś nie wybrał jeszcze marki

KTóRY BYś WYBRAł LCD ?


  • Total voters
    0

a_r_t_i

New member
Co prawda nie dla kolegi lechoo1899 (bo nie Full HD), ale z czystym sumieniem polecam Philipsa 42PF7621 D - więcej na temat tego telewizorka TUTAJ

Pozdrawiam,
Artur
 
Ostatnia edycja:

a_r_t_i

New member
Jeżeli miałeś zamiar kupić 32'' to kup 37''
Jeżeli miałeś zamiar kupić 37'' to kup 42''

Jak tak postąpiłem i nie żałuję :eek:k:

///EDIT
Oooops...teraz doczytałem że masz 2,5 - 3 m do TV...chyba jednak 37'' wystarczy 8)

Pozdrawiam,
Artur
 
Ostatnia edycja:

Kunta Kinte

New member
Witajcie.

Mam nadzieję, że poradzicie wybrać dla mnie jakiś fajny telewizorek. Przejdźmy do szczegółów.

Sygnał - na chwilę obecną kablówka z UPC
Odległość od ekranu - 2,5m do 3m
Urządzenia do podłączenia - DVD i komputer
Cena - do 3000zł (plus/minus powiedzmy 200zł)
Kiedy przed TV - głównie wieczorem
Nasłonecznienie pokoju - w dzień słoneczko zagląda, ale jak pisałem wyżej przed TV czas spędzam głównie wieczorem
Dodatkowe informacje - oglądam głównie sport, od czasu do czasu film i sporadycznie wiadomości. Żona głównie TVN Style :), a nasza pociecha bajki. Często oglądamy filmy puszczane z komputera. Docelowo chciałbym, aby TV zawisł na ścianie.

Mam nadzieję, że to wystarczy i wspólnie znajdziemy jakiś TV.

Pozdrawiam
 

camillo63

New member
KIKI - dziękuję

Re: Toshiba da radę.
Który model? Inne marki?
zależy mi na 1:1 z PC w rozdzielczości 1920x1080 40-47 cali
 
Ostatnia edycja:

michal37d

New member
Prośba o pomoc

Witajcie, poszukuję LCD 37 cali do 4500 zł.
Pomóżcie proszę coś wybrać.
Program głownie z kablówki i dvd.
Odległość jakieś 4 metry. Pokój raczej ciemny z refleksami jak jest słoneczny dzień.
Będę wdzięczny
 

qbek_23

New member
witam. poszukuje tv lcd za ok. 4000zl. Szperam po forum i nadal nie wiem czy zdecydowac sie na FULL HD, czy moze 100Hz.

Bede ogladal z odleglosci ok. 3m, w pokoju slabo oswietlonym (okna dachowe po wschodniej stronie) ogladam glownie wieczorami.
Platforma N, DVD, czasami PC.
Najchetniej ogladam pilke nozna oraz filmy.

Bede wdzieczny za kazda pomoc.
 

marciech

New member
Panasonic LX70P

Jestem zdecydowany kupic tego lcd ale jest jedno ale... mianowicie wszedzie gdzie dzwonie na Slasku to go nie maja na stanie lub trzeba czekac... jesli wiecie gdzie jest pomozcie;)
 

keybi

New member
Witam serdecznie

Poszukuje telewizora LCD 32 cale do sypialni, czyli oglądanie raczej wieczorami i czasami w weekendy rano. Prosiłbym równiez o tv z dobrym dźwiękiem ze względu na fakt, iż w sypialni nie będę miał kina domowego. Telewizor będzie oglądany z 2,5 do 3 m.

Budżet: 4 000 PLN

Sygnał:

Cyfrowy Polsat SD i HD
DVD


Z góry dziekuje za pomoc i pozdrawiam
 

nales99

New member
metlik :)

Witam
Tak jak pisałem wcześniej tv ogladał będe z odległości 2,5-4 metrów, nasłonecznione pomieszczenie, są rolety :p, ale ja nie o tym.

Na placu boju pozostały:

-42Z3030D
-42PFL7862D
-LC-42X20E

Jednakże "boję" sie tych 42 cali do mojego pokoju.
Czy istnieją jakieś tv 40" (taki wydaje mi sie w sam raz) o podobnych parametrach, jak ta trójca wymieniona wyżej.
Interesuje mnie full hd, 100hz.

Dzięki
 

dartvader

New member
KIKI pomocy

Siedz czytam i nadal nie wiem co wybrać . Odległość 3 m polsat cyfrowy puki co bez HD , DVD Pioneer DV-400 HDMI + komp(telewizor jako monitor : internet , filmy w HD i divx) Cena 4000 zł +- 5 stówek. Napiszcie co o tym myślicie .Ile cali , Full czy nie i takie tam.
 

sebol88

New member
Witam
Chce kupic LCD od 37 do 42". Oglądał będę głównie cyfre+ z HD, oraz divx-y, a w przyszlosci filmy na blu ray. Jakie modele byście mi polecili. Z gory dzieki i pozdro.
 

kwiatulla

New member
Sony Sharp lub moze co innego??

witam wszystkich mam problem jak wiekszosc tutaj z nas bo nie jestem zdecydowany co wybrac. Tyle jest tych modeli a juz czas zmienic mojego
JVC 32C50 na cos nowszego.
Mam dylemat miedzy Sharpem 46XL2E, Sony 47v3000 lub JVC 47V80

Ale glownie zalezy mi zeby wisial na scianie dlatego Sharp wydawal mi sie najlepszym rozwiazaniem.
Co do jakosci obrazu to nie moge porownac ich osobiscie niestety ograniczona ilosc czasu zeby pojechac do wiekszego miasta wiec musze wybrac w ciemno. Glownie bede ogladal cyfre i polsat z fergusona HD8900 oraz filmy z Pioneera DV-600 i Blu-Ray odtwarzacza. Odleglosc ponad 3 m pokoj 20 m2

dzieki wszystkim za rade

Pozdrawiam
 

autorus

New member
Ja bym pomyslał o 52" Ten sharp jest spoko, jvc też.

Autorus

kwiatulla napisał:
witam wszystkich mam problem jak wiekszosc tutaj z nas bo nie jestem zdecydowany co wybrac. Tyle jest tych modeli a juz czas zmienic mojego
JVC 32C50 na cos nowszego.
Mam dylemat miedzy Sharpem 46XL2E, Sony 47v3000 lub JVC 47V80

Ale glownie zalezy mi zeby wisial na scianie dlatego Sharp wydawal mi sie najlepszym rozwiazaniem.
Co do jakosci obrazu to nie moge porownac ich osobiscie niestety ograniczona ilosc czasu zeby pojechac do wiekszego miasta wiec musze wybrac w ciemno. Glownie bede ogladal cyfre i polsat z fergusona HD8900 oraz filmy z Pioneera DV-600 i Blu-Ray odtwarzacza. Odleglosc ponad 3 m pokoj 20 m2

dzieki wszystkim za rade

Pozdrawiam
 

autorus

New member
A jakie masz warunki lokalowe?Sygnał juz znamy.

Autorus

sebol88 napisał:
Witam
Chce kupic LCD od 37 do 42". Oglądał będę głównie cyfre+ z HD, oraz divx-y, a w przyszlosci filmy na blu ray. Jakie modele byście mi polecili. Z gory dzieki i pozdro.
 

Cielo

New member
prosze o pomoc

Witam wszystkich,

Ja bym bardzo prosila o pomoc i dobra rade w zakupie LCD. Czytam i czytam co tu jest napisane i coraz bardziej jestem zagubiona w lesie LCD. generlanie chodzi mi o 40 cali cena do 3800 mozliwosc podlaczenia Xbox badz ps3 (zeby naprawde fajnie bylo widac) co do TV mam cyfre plus wiec to chyba nie bedzie problem no i dvd (denon mysle ze tu tez nie bedzie problemu).

dziekuje z gory za dobre slowo i rade :)

pozdrawiam
 

Robson034

New member
Samsung LE26R82B czy Sharp SHARP LC-26AD5E

Witam, stanąłem przed nastepującym wyborem, poradźcie mi co lepiej kupić.
Samsung LE26R82B czy SHARP LC-26AD5E

odrazu prosze o podanie zalet i wad tych modeli
obecnie cena jest niemal identyczna

na ktorym bedzie lepsza czern, plynność, mniejszy efekt smuzenia-rozmycia, ładniejsze kolory i wieksza głębia. Telewizor bedzie wykorzystywany głownie pod PC, Konsole PS3, oraz w mniejszym stopniu do TV kablowej na ktorej chcialbym aby jakosc byla możliwie jak najlepsza.

Prosze o potraktowanie powaznie mojego pytania, bo chce jeszcze dzisiaj dokonać zakupu i musze byc w 100% pewny jaki sprzet mam wybrac.

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Do góry