Jakiego kupić LCD? Jeśli ktoś nie wybrał jeszcze marki

KTóRY BYś WYBRAł LCD ?


  • Total voters
    0

SLAV7

New member
Bez reklam
Jarecki103

Kup LG 55SM9800 i masz wszytsko cop najlepsze w LCD. Ewentualnie SONY 55XF9005 z matryca VA. Te dwa modle mają strefowe podświetlenie tylne, natomiast PHILIPS ma podświetlenie krawędziowe.
 
Dzięki. Niestety lg i filpa w sklepie nie było aby obejrzeć, ale ten sony to chyba jakiś wadliwy egz. bo obraz dziwnie przycinał na dynamicznych scenach.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
 
55xf9005 normalnie nie chciało mi się w to wierzyć ale obsługa mówiła że wszystko jest ok i ni widzą problemu. Przypuszczam że to jakiś wadliwy egz.

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Była - bo już nie ma i nie będzie.
Masz extra ceny na LG 65SM9800, TCL 65X815 i pierwsze na świecie telewizor Mini Led 65X10 z pełnym wyposażeniem.
 

Ravs

New member
Witam,
poszukuję telewizor w budżecie ok. 4000 zł do tego chciałbym kupić jakiś soundbar ok. 1000 zł.

Oglądam telewizor z odległości ok. 2,7m-3,2m. Sygnał to playerbox+ oraz netflix. Dodatkowo dojdzie w przyszłości pewnie PS4.

Kolega kupował od Kikiego TCL'a i nie ukrywam, że ten najnowszy TCL mi się podoba EP680 w wersji 65 cali ale nie mam totalnie wiedzy jak wygląda ewentualny serwis, jakość itd. Kolega sobie chwali generalnie sprzęt, jedyne co go denerwuje to brak.



Podoba nam się PHilips z Ambilight.

Moglibyście dorzucić jakieś propozycje?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Soundbar JBL bar 2,1.
Serwis teraz fabryczny więc bez obaw.
Masz go w specjalnym programie pilotażowym "Piątka Loco"
gdzie sam wybierasz ceny.
Podaj maila to CI wyślę.
Brałbym u Ciebie 65EP 680 lub 65EC780.
A za nie wielką dopłatą masz TCLa 65X815 Qled i sounbarem Onkyo w komplecie.
Też w programie.
Rewelacyjny lcd naklejany na szybę.
I masz z pełnym wyposażeniem.
Jak będziesz niebieski masz pakiet gratisów dodatkowo.
 

Ravs

New member
Soundbar JBL bar 2,1.
Serwis teraz fabryczny więc bez obaw.
Masz go w specjalnym programie pilotażowym "Piątka Loco"
gdzie sam wybierasz ceny.
Podaj maila to CI wyślę.
Brałbym u Ciebie 65EP 680 lub 65EC780.
A za nie wielką dopłatą masz TCLa 65X815 Qled i sounbarem Onkyo w komplecie.
Też w programie.
Rewelacyjny lcd naklejany na szybę.
I masz z pełnym wyposażeniem.
Jak będziesz niebieski masz pakiet gratisów dodatkowo.


Dzięki za informacje.



A powiedz mi Kiki jak wypada ten Soundbar na tle Denona DHT-S316?


Rozważałem również 55SM9010PLA od LG trochę mniejszy ale znajomy ma i strasznie poleca.


Jeśli mogę Cię prosić to proszę o więcej informacji na PM albo e-mail, który Ci zaraz podeślę.



PS. Czym jest bycie "niebieskim" i jak się nim stać?
 

Brosla

New member
Witam, szukam telewizora dla rodziców (55 lat). Nie mają jakichś szczególnych wymagań dotyczacych obrazu / dźwięku. Jedynie wielkość 50/55 cali i rozsądna cena.

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? 20 m2
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? 3 m
3. Ile osób zasiada przed telewizorem? 1-2 osoby
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu - czy kąty są ważne ? Z boku
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć? ma wisieć
6. Jak słońce świeci w pokoju? Słońce świeci z boku.
7. Jaki masz obecnie telewizor? Stary 12 letni Philips.
8. Co chcemy aby telewizor posiadał? Brak wymagań
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: (4K, HD, SD)? HD (satelita)
10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora? Tuner sat, amplituner kina domowego
11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor? średnio 5 godzin
12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą? brak upodobania
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? Wszystkiego po trochu
14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora? Nie
15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie? nie
16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? wieczór
17. Preferencje co do wielkości? 50-55
18. Co Cię denerwuje w telewizorach? Brak
19. Preferencje co do marki? Brak
20. Czy telewizor ma mieć 3D - nie
21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? 3
 
Dobrze by było, żeby jednak działał sprawnie i jak najdłużej bezawaryjnie. Do manty nie jestem przekonany. Myślałem coś w stylu Samsung / LG / Philips / panasonic

Przepraszam, ale to wciąż się rozchodzi o budżet to raz, dwa ciężko jest wróżyć z fusów, trzy skoro na obrazie nie zależy w TV (o_O) to zależy chociaż na czymś innym ?
 

Brosla

New member
Przepraszam, ale to wciąż się rozchodzi o budżet to raz, dwa ciężko jest wróżyć z fusów, trzy skoro na obrazie nie zależy w TV (o_O) to zależy chociaż na czymś innym ?


Właśnie to jest ten problem, bo gdyby telewizor był dla mnie, to wiedziałbym czego chcę (mam Sony 55xd8505). Rodzice szukają nowego bo obecny im padł, i poprostu musi wyświetlać obraz z dekodera. Nie oglądają na nim żadnych nowości filmowych, jedynie jakieś głupoty więc wydaje mi się, że nie potrzebują najlepszego odświeżania i innych bajerów. Chciałbym, żeby telewizor był średniakiem wartym swojej ceny, a nie tandetą która zalega na magazynie lub był bez powodu droższy od konkurencji która oferuje to samo w niższej cenie.


Wiem, że dziwnie piszę, ale gdybym wiedział, że jednak jakość obrazu jest dla nich ważna, to wiedziałbym co szukać.
 
Do góry