Jakiego kupić LCD? Jeśli ktoś nie wybrał jeszcze marki

KTóRY BYś WYBRAł LCD ?


  • Total voters
    0

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jaro 4444 - masz specjalna ofertę z uwzględnieniem dużego problemu. Naprawdę nie musisz się ścigać z ceną.
 

jaro4444

New member
Jaro 4444 - masz specjalna ofertę z uwzględnieniem dużego problemu. Naprawdę nie musisz się ścigać z ceną.

Kiki dziękuję za porady i chęć pomocy :blagam:

Wczoraj udałem się do Euro i Kompitronika by obejrzeć na żywo polecane TV. Podczas rozmowy w Euro kierownik sklepu okazał się fascynatem telewizorów (co jest prawdziwym ewenementem w sieciowkach) i zrobił mi doskonała cenę na ostatniego w Warszawie Samsunga UE65NU8072T. Biorąc pod uwagę cenę i model telewizora kupiłem go od reki.
Taktualnie wiec bardzo dziękuję za pomoc i skorzystam z Twojej oferty następnym razem - zapewne będzie to już OLED 😆
 

Jawosz

Member
A co możecie polecić na matrycy VA, 65"-70" z Dolby Vision do kwoty ok 5k?
Tak jak wcześniej pisałem - przeznaczenie to głównie filmy, ps4(w przyszłości ps5).
 

celvi

Member
Witam, Pomóżcie co teraz warte uwagi jest. Chcę kupić lcd 50 cali ( i nic więcej bo brak miejsca ) tak do 2500zł.
TV do sypialni i oglądany z 2,20 m jakoś.
I nie wiem teraz czy patrzeć na va gdzie jednak obraz czarniejszy i bardziej kontrastowy czy na ips-a . Czy może jednak isc w lg i nanocell. Wiem też że hdra i tak nie uświadczę w tej kwocie innego niż napis na pudełku. Więc na to chyba nie ma co patrzec czy to będzie hdr10 czy będzie obsługiwał dolby vision.
Myślałem o :
Samsung UE50RU7472U ( nie wiem jaka jest różnica między tym a Samsung UE50RU7452U )
Lub może np jakiś philips lub taki Toshiba 49U7863DG z dobrym dzwiękiem ?

Może ktoś coś poradzi?
Aha oglądam głównie filmy i seriale, sportu praktycznie wcale, grał na nim raczej nie będę.
Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz z dobrych
- LG 70 UM 7100
- Sharp 70UI93
- LG 70 UM7450
- JVC75VU10
- LG 75UM7110
- Philips 75 PUS7334
- Samsung 75Ru7142
-
 

piejack

New member
Cześć,

nie chcę zakładać nowego tematu, gdyż moje wymagania nie są bardzo precyzyjne. Szukam rekomendacji dla jakiegoś TV 55" do kwoty ok. 2500 brutto. Na jakie modele w tej półce cenowej powinienem zwrócić uwagę idąc do sklepu stacjonarnego?
Zależy mi na urządzeniu nowym, ponadto będzie ono umieszczone w pokoju zlokalizowanym od strony północno zachodniej, wobec czego w mocno doświetlonym pokoju.

Z góry dzięki za propozycje, sam starałem się zaczerpnąć tematu przeglądając forum, jednak nie ukrywam, że jestem mocno zagubiony w tych wszystkich oznaczeniach i specyfikacjach - klęska urodzaju...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale przecież jak weźmiesz ofertę dla niebieskich członków forum to dostaniesz ofertę specjalną .
I masz extra modele w klasie cenowej.
Podaj maila na PW to CI wyślę program.
Masz bardzo dobre modele.
TCL 55EP680 - w programie pilotażowym, sam ustalasz cenę.
Philips 55PUS7334 - w programie
TCL 55 C70 26 za 2199 zł
Sharp 60U76 za 2099 zł
TCL 55 DC760 za za 2699 zł
Toshiba 55U78 za 2099 zł
Hitachi 55HZ6 za 2499 zł
LG 55UK6500 za 1999 zł
LG 55 Um 7100 w programie pilotażowym
TCL 55 EP 660 w programie
 

ciuset

New member
Witam podpinam się pod temat.
Poszukuje tv lcd 2160p 50", priorytetem jest dla mnie wyjście hdmi 2.0 gdyż będzie on używany z potwornie mocnym minipc. Co polecacie?
Co do marki jestem fanem Sony ale inne tym razem też przytule.
 

nseal

New member
Pomóżcie proszę w wyborze - poszukuję tv do pokoju tv. Ostatni tv kupowałem 7 lat temu, więc nie jestem na bieżąco. Samsung QE65Q67 wyglądał dla mnie ok, ale to opinia po okazyjnej wizycie w sklepie.

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? - 28m2
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? -2,5-2,7m, mogę swobodnie przemieścić kanapę
3. Ile osób zasiada przed telewizorem ? - 1-2
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu - czy kąty są ważne ? na wprost
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć ? - wisieć
6. Jak słońce świeci w pokoju? mogę dowolnie zaciemnić (pokój pomyślany jako telewizyjny/KD)
7. Jaki masz obecnie telewizor ? 50" plazma Panasonic G30
8. Co chcemy aby telewizor posiadał ? bez szczególnych wymagań, na "smartności" mi nie zależy. Ze względu na pokrycie WiFi musi mieć Ethernet
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: ( 4K, HD, SD ) ? 4K/HD
10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora ? dekoder, MiBox, system audio
11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor ? do 2-3 godziny dziennie
12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? obojętne
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? filmy / seriale. Nie oglądam praktycznie TV, głównie Netflix.
14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora ? nie planuję, bez znaczenia
15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie? raczej nie, mało istotne
16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? wieczorami
17. Preferencje co do wielkości? 65'' i wyżej
18. Co Cię denerwuje w telewizorach ? brak naturalności
19. Preferencje co do marki ? brak
20. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? nie
21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? preferowane 5000 pln, max 6000 pln
22. Czy będziesz zainteresowany profesjonalną kalibracją ekranu w celu wyciśnięcia maksymalnych możliwości nowego sprzętu ? nie zastanawiałem się nad tym, nie wykluczam
 

Hubert19

New member
Witam potrzebuję pomocy w wyborze pierwszego telewizora,poproszę o optymalny wybór między jakością obrazu, a jak największą przekątną

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? 40m2
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 4m
3. Ile osób zasiada przed telewizorem ? 2 do 4
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu - czy kąty są ważne ? Na wprost ekranu
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć ? Obojętne
6. Jak słońce świeci w pokoju ? Z bocznych okien pokoju. Ogólnie pokój doświetlony przez słońce.
7. Jaki masz obecnie telewizor ? Nie mam
8. Co chcemy aby telewizor posiadał ? Jak najlepszy obraz
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: ( 4K, HD, SD ) ?
10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora ? Soundbar z subwooferem
11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor ? Od 4 godzin w górę

12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? Bez różnicy

13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? Dużo sportu,film wieczorem
14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora ? TAK
15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie? Nie
16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? Wieczorami ale w dzień będą puszczane bajki dla dzieci
17. Preferencje co do wielkości? 75 cali w górę
18. Co Cię denerwuje w telewizorach ? Słaba jakość obrazu
19. Preferencje co do marki ? Sony , Panasonic , LG
20. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? Nie
21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 10000zł
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz z dobrych modeli :
- Samsung 82 RU8002
- LG 82 UM 7600
- LG86 UM 7600
- Samsung 82q60
Wszystkie z pakietem gratisów i w programie pilotażowym, gdzie sam wybierasz cenę.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
ciset - przecież w klasie cenowej masz zdecydowanie, zdecydowanie lepsze modele i to nawet 55".
Czy 55" Ci się mieszczą ?
Na czym Ci najbardziej zależy ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
nseal :
- Sony 65XF9005
- TCL 65x2
- Philips 65PUS8303
- TCL 65EC780
- Samsung 65Q60
Wszystkie są w ofercie specjalnym z pakietem , tylko zaloguj się proszę w Klubie HDTV .
 
Do góry