Jakiego kupić LCD? Jeśli ktoś nie wybrał jeszcze marki

KTóRY BYś WYBRAł LCD ?


  • Total voters
    0

agakozio

New member
KIKI
polecali mi Ciebie na Obywatelach Ursynowa:) juz wiem czemu! Pomysl dobry ale chyba zaczekam z tym telewizorem i rzeczywiscie wezme tego LG C9 jak juz troche stanieje - bedzie jednak prezent na swieta a teraz cos innego, zwlaszcza ze maz mnie wkurzyl;) Pewnie bede sie odzywac.


Dzieki bardzo raz jeszcze wszystkim za pomoc!
 

Jawosz

Member
Hej, szukam TV :)
Głównie do filmów, platform streamingowych i ps4.

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? ok 25m2

2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? ok 2-3m

3. Ile osób zasiada przed telewizorem ? 2

4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu - czy kąty są ważne ? na wprost, katy niewazne

5. Telewizor ma stać czy ma wisieć ? - wisiec

6. Jak słońce świeci w pokoju? z lewej strony (ale sa zaslony w razie potrzeby)

7. Jaki masz obecnie telewizor ? Sharp 46le630

8. Co chcemy aby telewizor posiadał ? Android TV

9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora: ( 4K, HD, SD ) ? 4k, HD i SD

10. Jakie urządzenia będą podłączone do telewizora ? Amplituner i całym nagłośnieniem od Black Ninja , dekoder, pc, konsola.

11. Ile godzin dziennie będzie pracować telewizor ? 3-6h

12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? obojętne

13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? Zazwyczaj tvn24 i life style. Jak będą mecze reprezentacji to sport [emoji14]

14. Czy zamierzasz korzystać z internetu na ekranie telewizora ? Tak

15. Czy zamierzasz grać w gry PC / konsola - jeśli tak to ile % dziennie?
Zdecydwanie tak - 60% to będzie Ps4 a w przyszłości PS5

16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? Głównie wieczorami

17. Preferencje co do wielkości? 60-65

18. Co Cię denerwuje w telewizorach ? Zle podświetlenie, pytanie jeżeli na proejkotrze benq w1070 nie przeszkadzało mi smuze ie to czy wystarczy 50hz pod mecze i fife :)

19. Preferencje co do marki ? Bezawaryjne :)

20. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? Nope

21. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? Okolice 4K

22. Czy będziesz zainteresowany profesjonalną kalibracją ekranu w celu wyciśnięcia maksymalnych możliwości nowego sprzętu ? Janse jak będzie w pakiecie :)

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Brałbym 65" do tych warunków:
- Philips 65PUS7303 za 3899 zł
- TCL 65DC760 za 3799 zł
- Hitachi 65HZ6 za 3899 zł
- TCL 65DP660 za 3099 zł
- Sharp 60UI93 za 2499 zł
- TCL 65P60 za 2499 zł
- Sharp 60UI76 za 2199 zł
 

Jawosz

Member
A któryś ma matrycę 100hz?
I jak w nich z inputlagiem, podświetleniem, czernia i awaryjnościa.
Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Żaden nie ma 100Hz
Input Lag 13 ms - więc super.
Podświetlenie bardzo równe.
Awaryjność - to nowy model nie ma żadnych informacji...
 

jaro4444

New member
Poszukuję Tv 65-70" do salonu. Powierzchnia pokoju ok. 25 m2, odległość oglądania ok. 3-3,5 m, okno południowo - zachodnie na ścianie tylnej za Tv ale światło nie pada wprost ma miejsce Tv, mimo to pokój bardzo jasny. Źródło sygnału kabel UPC może Orange. Nie gram w gry. Zależy mi na jakiś dobrze działających programach to oglądania YT lub innych zasobów filmowych z sieci. TV będzie wisiał ale dolna krawędź gdzieś na ok 65-70 cm. Budżet do ok. 6 tys. zł.
 

jaro4444

New member
Ewentualnie podryfować w trochę inną stronę - jakie najlepszy do moich warunków TV 70-75" do kwoty 6-6,5 kzł? Miejsca mam ile chcę - goła ściana 3,8x2,9 m do dyspozycji.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz Philipsa 75PUS7354 , TCLa 75C7026, LG75UM7600 - wszystkie w specjalnym pilotażowym programie sprzedaży "Piątka Loco"
 

saga995

New member
Cześć,

Proszę o pomoc w wybraniu telewizora 65 lub 75 cali.
Salon ma 29m2, odległość od telewizora to ok 2.5m. Salon jest dobrze doświetlony.
Oglądam dużo piłki nożnej, korzystam też z Netflixa.
Zastanawiałem się nad Philips PUS8303, ale wczoraj byłem w sklepie i porównując go do Sonego XG85 miał on dużo niższą jasność.
Czy taka różnica w jasności będzie miała jakikolwiek wpływ na oglądanie w domowych warunkach?
Czy do takiego salonu polecalibyście bardziej 65 cali XG85, czy 75 cali PUS8303? Czy może jeszcze coś innego? Budżet to ok. 8 tysięcy, ale wiadomo - im mniej wydam tym lepiej :)

Pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To faktycznie wystarcza CI na 75PUS8303 Philipsa za 7999 zł z pakietem lub na 75 PUS The One za 6999 zł

Ale brałbym pod uwagę zdecydowanie Oledy 65":
- Hitachi 65HL9000 za 6499 zł
- LG 65 C8 za 7799 zł
- Philips 65 803 za 7999 zł
Wszystkie z pakietem gratisów.
 

K_O_z_a

New member
Wybierając z tych dwóch Samsungów jest sen pakować się w 55q6f zamiast 55q60, na papierze ten pierwszy lepszy ale chyba starszy model

Wysłane z mojego ONEPLUS A6000 przy użyciu Tapatalka
 

saga995

New member
To faktycznie wystarcza CI na 75PUS8303 Philipsa za 7999 zł z pakietem lub na 75 PUS The One za 6999 zł

Ale brałbym pod uwagę zdecydowanie Oledy 65":
- Hitachi 65HL9000 za 6499 zł
- LG 65 C8 za 7799 zł
- Philips 65 803 za 7999 zł
Wszystkie z pakietem gratisów.

Dziękuję bardzo.
Tego pierwszego OLED-a nigdzie nie mogę znaleźć, ale dwa następne są w wielu sklepach.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wszystkie są dostępne od ręki.
Dziś zamawiasz - jutro masz u siebie.
Chyba że chcesz nowe oledy - to masz specjalny program i specjalne oferty.
 

pysiek95

New member
Proszę o pomoc w wybraniu telewizora 75 cali.
Pokój w którym ma się znajdować jest dobrze doświetlony, odległość od telewizora to ok 4 m.
Oglądamy głównie filmy z tunera satelitarnego, Netflixa oraz czasami córka gra na XBOX.
Przyszedł mi wczoraj Samsung QE75Q7FNA - ostatni dostępny w sklepach internetowych, ale okazało się że nie miał folii zabezpieczających na matrycy co wskazuje że pochodzi najprawdopodobniej ze zwrotów.
I teraz zastanawiam się czy go zostawiać, czy jednak odesłać w ustawowych 14 dniach i szukać czegoś równie dobrego, ale tak aby mieć pewność że nie jest zwrotem. Cena do 10.000zł.
Pozdrawiam.

Pozdrawiam
 
Do góry