Jakiego kupić LCD? Jeśli ktoś nie wybrał jeszcze marki

KTóRY BYś WYBRAł LCD ?


  • Total voters
    0

nobless

Klub HDTV.com.pl
VIP
Zamontujemy go bez problemów.

Robicie takie rzeczy odpłatnie czy bezpłatnie?
Trzeba mieć już uchwyt na ścianie powieszony ? (nigdy nie miałem tv innego niż stojący).

Jaki uchwyt polecasz? Taki, żeby nie kosztował w tysiącach... tylko coś bardziej budżetowego sprawdzonego.

Jeden tv 32 cale , drugi pod koniec przyszłego miesiąca pewnie będę kupować i tu wszystko się rozstrzygnie 65-78 budżet "małżeński" dostałem do 4000 ale pewnie zwiększę 4500:oops:
 

nobless

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie umiem edytować postów.
Oficjalnie ponownie na rok w ekipie niebieskich :)
Co do telewizora a zasadniczo pilota to bardzo fajnie użytkuje mi się pilot u znajomego z philipsa , który ma w sobie mikrofon a na odwrocie klawiaturę i nigdzie nie mogłem takiego znaleźć , gdyż w pilocie od Sonego , który u was kupiłem nie ma czegoś takiego a sam pilot jest "lichy" i ma pod klawiaturą numeryczną litery tak jak w telefonie ale za chiny nie mogę uruchomić pisania na stronach www. tylko pilot zawsze używa przycisków jako cyfry 0-9
 

_Grzesiek_

New member
Witam.
Poszukuje telewizora dla starszych rodziców( 79 lat). Podaję wiek ,żebyście zrozumieli, że pewnych rzeczy w wyborze takim czy innym nie przeskoczę. Lata temu kupiłem Philipsa 32PFL4508. Był problem z zawieszaniem, złą współpracą z dekoderem CI+, co ja się wtedy nasłuchałem... Potem , przy pomocy forum kupiłem Samsunga UE40H6400, trochę tylko przeszkadzała zmiana barwy kolorów gdy Ojciec patrzył z boku, ale z czasem była pełna akceptacja. Niestety czas telewizora dobiega końca i szukam godnego następcę.
Założenia: 43 cale, bezproblemowe oglądanie sportu i filmów akcji, 100Hz lub takie ulepszacze , że będzie dobrze. Matowa matryca, bo pokój jest jasny. Do kwoty 2500zł.
Wczoraj kilka godzin poszukiwałem najlepszego kandydata i nawet miałem kilka typów ,ale... dopiero zauważyłem jeszcze jeden bardzo istotny problem, podstawkę. Telewizor ma stać na stoliku szerokości 60cm. A obecnie widzę modę na podwójne nóżki na skraju obudowy :???: No i jeszcze ma być zgodny z CI+ z UPC.

Ja już nie wiem czego mam szukać. Pomożecie?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
A 49" nie wchodzi , bo dla osób w słusznym wieku będzie dużo lepszy komfort oglądania , tym bardziej, że się mieści w cenie.
 

_Grzesiek_

New member
Wchodzić wchodzi, w końcu to stolik pod telewizor i po bokach jest pusto, tylko boje sie , że będzie narzekanie: "ile to oczami trzeba się naruszać" :-D
Z drugiej strony, 49 cali, w założonej kwocie, to chyba coś z nim nie za bardzo...
 

_Grzesiek_

New member
Wczoraj kładąc się spać , pomyślałem sobie, że jeszcze nikt nie wpadł na pomysł produkcji stojaków zastępujących oryginalne nóżki , mocowanych tam gdzie przykręca się uchwyt ścienny. No i proszę , są nawet na Alle...
Czyli teraz tylko wybrać odpowiedni telewizor nie patrząc na ograniczenia w jego postawieniu.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wystarczy kasy.
Masz bardzo dobre modele.
Philips 49 PUS 6561 za 2550 zł
Philips 50 PUS 7303 za 2699 zł
 

_Grzesiek_

New member
No , trochę się namieszało... Powrót do opcji 43cale...
Wiem ,że na 100Hz nie ma co liczyć ,wiec może coś z nowej oferty Phillipsa? Coś możesz kiki więcej napisać o : 43PUS6703 , 43PUS6523 i 43PUS6503?
Jakie tam są matryce VA czy IPS? Jakieś istotne różnice pomiędzy nimi?
Podobno nie posiadają Androida, co jest w moich rodziców przypadku zaletą. Jak z dostępnością i cenami?
 

sspalamander

New member
Witam. Krótko i na temat. Panowie ,który tv?
SAMSUNG UE50MU6172,czy TCL U55P6006
Czy coś innego 50-55caliUHD w takim budżecie-maksymalnie napiętym:)
O czymś na ips nie chcę słyszeć,tym bardziej widzieć
LG 43LH510V skutecznie wybił mi z głowy ips.Szarość,szarość widzę:)
 

kiko1980

New member
Witam

poszukuje tv tym razem dla rodziców czyli nie musi mieć jakiś tam wynalazków

wielkość to 48-55 cali
czytałem sporo tutaj o tcl [FONT=&quot]C7006 - sporo pozytywów o nim
[/FONT]
[FONT=&quot]tak samo o philipsach[/FONT]
[FONT=&quot] czy może ktoś podpowiedzieć co dla rodziców byłoby lepsze?[/FONT]
[FONT=&quot]zapewne po raz kolejny zakupię tv od Kiki :)
[/FONT]
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Bo TCL C7006 w klasie to bardzo dobry telewizor .
Brałby 55C7006 za 2699 zł i ot z kompletnym pakietem:
- kalibracja
- Pilot głosowy
- uchwyt
- dostawa.
 

stanko11

New member
Witam.
Szukam tv do pokoju dziecięcego. Telewizor używany ma być w 90% do grania na konsoli xbox one s i ps3. W przyszłości zapewne konsola nowszej generacji. Do tego kanały tv z bajkami. Muszą być minimum 3 wejścia HDMI - 2 konsole i dekoder.
Przekątna ekranu minimum 43 cali. Pokój nie jest duży, tv ma być powieszony na ścianie. Odległość od ekranu w czasie grania ok. 2m.
Budżet mocno ograniczony - max 1500 zł.
Co możecie polecić w tej cenie?
 
Ostatnia edycja:

mlodyck

New member
Witam poszukuje telewizora i w związku z tym potrzebuje pomocy
Pomieszczanie w którym ma stać a w zasadzie wisieć telewizor to 20m2
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? Około 3m
3. Ile osób zasiada przed telewizorem? 2-3
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu? Na wprost, czasami bokiem
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć? Wisieć
6. Jak słońce świeci w pokoju? Z boku, latem od ok 14 do 21
7. Jaki masz obecnie telewizor? Nie mam
8. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora? UPC, PC
9. Ile godzin dziennie ma pracować telewizor? Do 4h, w weekendy dłużej
10. Czy zdarza się że przez kilka godzin oglądasz tylko jeden program? Tak
11. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? Filmy, sport
12. Czy zamierzasz serfować po internecie? Raczej tak, YT, vod itp
13. Czy zamierzasz grać w gry? Tak w przyszłości
14. Preferencje co do marki? Brak
15. Preferencje co do wielkości? 49-50cali
16. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? Wieczorami
17. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? ok 3000

Myślałem o jakimś philips 50pus7303
Dziękuje, i pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jest więcej marek niż wymieniłeś.
Wszystkie są dostępne - pytanie ile masz max kasy ?
Bo na dobry SOny kasy nie wystarczy ale na dobrego Philipsa tak.
Pytanie czy chcesz dopłacić czasem tylko za napis - okazuje się że już nie teges. Jakie modele porównywałeś ?
 
Do góry