Jakiego kupić LCD? Jeśli ktoś nie wybrał jeszcze marki

KTóRY BYś WYBRAł LCD ?


  • Total voters
    0

other

New member
kiki dziękuję za odpowiedź! A jakie ceny dla klubowiczów masz na następujące telewizory?

-Philips 49PUS6561
-Philips 55PUS6561

Gdzie znajdę linka do sklepu/produktu? Chciałbym poczytać więcej o ewentualnym odbiorze osobistym lub warunkach dostawy.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ceny masz na PW. Nie potrzebnie się obawiasz. Niedawno najlepsze telewizory Panasonica AX900 z super czernią też były na IPS.
Wszystkie najlepsze monitory przed którymi zasiadasz są na IPS.
 

Kadajo

New member
Bez reklam
Na matrycy IPS nie można osiągnąć dobrej czerni, można poprawić jej wrażenie strefowym podświetleniem i takowe miał ax900 ale i tak w tej cenie było średnio, bez stref był też model x9xx Sony na IPS który kosztował sporo kasy a czerń miał niewiarygodnie słaba w tym przedziale cenowym. Więc jeśli chcesz LCD z dobra czernią nie inwestuj w IPS.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dobra uwaga na inwestuj.
Różnica czerni w przypadku 4K , 100Hz, HDR, VP 9 - Philips vs Sony , Samsung czy Panasonic wynosi kwotowo przy 55" - 3799 zł za 6199 zł , czyli 2400 zł .
I musisz sobie odpowiedzieć czy masz 2400 zł i czy za taką różnicę co jesteś sam ogarnąć wzrokiem - warto ?
Oczywiście jeśli ktoś ma 6199 zł za 55DX750 z kalibracja profesjonalną gratis- to szczerze namawiam.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Obrazowa kolejność:
- Philips 55PUS9109 - za 5999 zł
- Sony 55XD8505 - za 5650 zł
- Philips 55PUS7101 za 4799 zł
- Samsung 55KS7000 - za 5999 zł
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
Jakość obrazu jest kwestią ocenną. Phila PUS9109 nie widziałem, ale z pozostałych model - jeśli chodzi o jakość obrazu - to moim subiektywnym zdaniem - zdecydowanie Samsung KS7000.
Zawsze warto przed zakupem sprawdzić - na własnym materiale - wybrane modele w sklepie i dopiero wówczas podjąć decyzję o zakupie.
 

other

New member
A który byście bardziej polecali, Sony 49X8309C czy Philips 49PUS6561? A może lepiej dopłacić te 500 zł i wziąć Philipsa 49PUS7181?
 

krishd

New member
Który Tv wybrać Miałem Samsunga obecnie mam LG. Szukam TV 55"-60"max Chcę żeby maił 4k nie musi mieć 3D i zakrzywionego obrazu. Kwota to ok 6tyś max Zastanawiam się też czy Android czy coś innego ( nie jestem zdecydowany)
 

krishd

New member
Dzięki za info z tego zestawu chyba najbardziej bym się przychylił do sony. Modele podałeś Jakościowo od najlepszego do najgorszego czy kolejność jest przypadkowa??
Byłem w MM samsunga i philipsa odradzają, polecają panasonica i sony Z tym że sony ma androida (chyba był by bardziej uniwersalny)

Ps. Zależy mi głównie na dobrej jakości obrazu na sporcie (piłka, f1) Będzie też podłączona konsola
W tej chwili jak oglądam mecz to widać smugi za piłkarzami (jest to denerwujące)
 
Ostatnia edycja:

pixi113

New member
Prosze o opinię tv Panasonic TX-40CS630 i Philips 40PFS5501 , jak się ma w porównaniu do lg42lf652 i sony 43w755c ?
 
Ostatnia edycja:

wondy

New member
Obecnie na forum furrorę robi Philips 49PUS6561. Poza średnimi czerniami byłby w sam raz, i ceną :)
A coś za ok 2,600 (to mój maksymalny budżet :/ )
Dla mnie przede wszystkim liczy się dobry obrazek do filmów.
 
Ostatnia edycja:
Do góry