Jakiego kupić LCD? Jeśli ktoś nie wybrał jeszcze marki

KTóRY BYś WYBRAł LCD ?


  • Total voters
    0

Abrakadabra

New member
Proszę o pomoc. Co wybrać z tych 3 (tylko tych) LCD:
1. PHILIPS 32PF3321
2. TOSHIBA 32W300P
3. GRUNDIG 32 LXW 82-8600

Wszystkie z nich kosztują obecnie 1 999 PLN i na to zwracałem uwagę.
 

Biker50

New member
No musze przyznać że pomoc jaka została mi udzielona była dość mizerna. Przez trzy dni tylko dwie osoby odpisały jakieś konkrety z tymże jedna nie trafiła w podany przezemnie przedział cenowy:) Były tez dośc dziwne odpowiedzi żebym poczekał do października bo będzie obnizka(pisałem przecież ze musze do końca tygodnia kupić). No ale spoko jakoś tą ilość postów trzeba nabijać:) Chciałem poinformować że już kupiłem. tym co pomogli dzięki.
 

kiela

New member
Biker50 napisał:
No musze przyznać że pomoc jaka została mi udzielona była dość mizerna. Przez trzy dni tylko dwie osoby odpisały jakieś konkrety z tymże jedna nie trafiła w podany przezemnie przedział cenowy:) Były tez dośc dziwne odpowiedzi żebym poczekał do października bo będzie obnizka(pisałem przecież ze musze do końca tygodnia kupić). No ale spoko jakoś tą ilość postów trzeba nabijać:) Chciałem poinformować że już kupiłem. tym co pomogli dzięki.
i co kupiles
 

bogdano49

New member
40 lub 42"

Witam. Dłuuuugo szukałem i krąg zawęził się do 2-ch LCD-ków:rolleyes: . W zw. z tym baaaaardzo proszę o pomoc w ostatecznej decyzji:niewiem: . Wybieram z pomiędzy: Sharp LC-42XD1E i Samsung LE40R81B. Różnica cenowa pomiędzy nimi w sklepach internetowych to ok. 1.300 zł. Dodam, że zdecydowałem się na zestaw kina dom. Samsung HT XQ100. Cyfra+ jako źródło sygnału. Bardzo proszę o podpowiedzi !!!:eek:k:
 

giker

New member
To Twój wybór zawęził się pratycznie do mojego, czyli: Sharp 42XD1E albo Samusng 40R82, R88 lub M86 i teraz już się zawiesiłem ;)

No nic czekamy - może ktoś doradzi :roll:
 

opall

New member
ja np. wybralem model xd1e ( co prawda 46"). Jesli wahasz sie miedzy dwoma tvkami to pogadaj z kikim to urzadzi Ci prezentacje obydwu i sam organoleptycznie doswiadczysz jak wszystko wyglada w Twoim wlasnym domu :)
 

Wenlok

New member
LG 32LC41/32LC51 czy Sharp 32 Ad5 ???

Witam,

Zastanawiam sie nad wyborem telewizorka.
W temacie moje typy.
LG 32LC41/32LC51 czy Sharp 32 Ad5

Parametry są w miare podobne, LG są nieco tańsze.(o ok 300 zł)

Co różni te telewizorki?
Jakość, czy tez jeszcze inne rzeczy?

Pozdrawiam
Wenlok
 

Piter87

New member
Witam!
Czy może mi ktoś powiedzieć jak najoptymalniej ustawić mój LCD i eNke?
czy wybrac 720 czy 1080
bywaja zaniki dźwięku, wiec kupić chinch -> chinch i ustawić, no właśnie co ustawić?
prosze o nie uzywanie skrotow nazw itd bo moge nie szczaić ;p
 

jarwisz

New member
Bez reklam
Piter87 napisał:
Witam!
Czy może mi ktoś powiedzieć jak najoptymalniej ustawić mój LCD i eNke?
czy wybrac 720 czy 1080
bywaja zaniki dźwięku, wiec kupić chinch -> chinch i ustawić, no właśnie co ustawić?
prosze o nie uzywanie skrotow nazw itd bo moge nie szczaić ;p
ustaw 720 /1080p żaden polski nadawca jeszcze nie nadaje/
 

_tweaker

New member
opall napisał:
ja np. wybralem model xd1e ( co prawda 46"). Jesli wahasz sie miedzy dwoma tvkami to pogadaj z kikim to urzadzi Ci prezentacje obydwu i sam organoleptycznie doswiadczysz jak wszystko wyglada w Twoim wlasnym domu :)


Wszystko ladnie pieknie tylko taka prezentacja wiaze sie ze sporym zwiekszeniem kosztow za TV:roll:
w necie za 5300 mozna kupic XD1 a u kikiego wraz z prezentacja wychodzi 800zl wiecej :roll:
dla mnie to sporo kasy i wole wydac ja na leprzy tv z netu niz na prezentacje
chyba ze dla ludzi z forum jest specjalna promocja :)

pozdrawiam
 

jakpa

New member
Witam mam dylemat, zastanawiam sie nad kupnem TV 40 lub 42 cale do 6000zl

moje wymagania:
- najlepsza jakosc dla Xboxa 360
- sygnal aster cyfrowy lub n'ka
- moze w przyszlosci PS3

zastanawiam sie nad
Sharpem LC-42XD1E
Samsungiem LE40M86BD podobno smuza wiec sam juz nie wiem
czy moze Panasonic TH-42PV70P jakis? albo JVC ?
Mam totalny metlik w glowie ,nie wiem czy inwestowac w Full HD czy lepiej kupic cos dobrego 700p czy moze Plazma zamiast LCD?

Pozdrawiam i z gory dziekuje za pomoc
 

rafcio76r

New member
Bez reklam
jakpa napisał:
Witam mam dylemat, zastanawiam sie nad kupnem TV 40 lub 42 cale do 6000zl

moje wymagania:
- najlepsza jakosc dla Xboxa 360
- sygnal aster cyfrowy lub n'ka
- moze w przyszlosci PS3

zastanawiam sie nad
Sharpem LC-42XD1E
Samsungiem LE40M86BD podobno smuza wiec sam juz nie wiem
czy moze Panasonic TH-42PV70P jakis? albo JVC ?
Mam totalny metlik w glowie ,nie wiem czy inwestowac w Full HD czy lepiej kupic cos dobrego 700p czy moze Plazma zamiast LCD?

Pozdrawiam i z gory dziekuje za pomoc

Nie wiesz w co zainwestować?? Najlepiej w siebie hehe
Myślę, że z w/w TV ciekawą propozycję stanowi Sharp LC-42XD1E Full HD
 

espe

New member
Witam.

Ja również chciałbym prosić o radę jaki TV LCD wybrać, który pasowałby najlepiej do moich warunków:
- pokój 17m2
- odległość od TV 3m raczej prostopadle
- pokój dość słoneczny
- 95% czasu oglądania to kablówka UPC
- cena max 4000 (wolałbym 3500 :))

Z analizy tego postu wybrałem następujące modele:
- JVC 32G80
- Panasonic LX70P
- Sharp LC32WD1E
- Sharp LC322RD2E

I tu pojawia się pytanie, który z nich najlepiej pasuje do w/w warunków? A może jest jeszcze jakiś model, którego nie uwzględniłem a powinienem?

Z góry dzięki

Pozdrawiam
 

cirocco

New member
32"

Witam, mam takie samo pytanie jak każdy nowy użytkownik :), muszę poradzić znajomym wybór telewizora LCD, ze względu na cenę i rozmiar pokoju wybrałem tv 32".
Nie wiem jeszcze dokładnie jaka kwota wchodzi w grę i przyglądam się różnym zakresom cenowym, po przejrzeniu forum wybrałem:

Sony KDL 32D3000 powyżej 4000
Sharp 32RD2E około 4000

około 3500:
Panasonic 32 LX70P
SONY KDL-32V2500

poniżej 3000
JVC LT-32G80
Sony KDL-32S2530
Sharp 32WD1E
Sharp 32AD5

Czy pominąłem jakiś szczególnie ciekawy model? Albo z drugiej strony wybrałem coś kiepskiego? Z góre dzięki za pomoc.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam

onyx

New member
Witajcie, interesuje mnie zakup LCD do 3500 zł Głównie do kablówki, i Cyfrowego Polsatu po scart - RGB, czasem jakis film/koncert na DVD (component video). Odległość od ekranu ok. 3 m ale salon ma 5*7m, myślałem zamiast TV kupić projektor (ściana jest ok:D ) ale po wliczeniu ceny lampy oglądanie wychodzi dość drogo.

Aha mysle za pare miesiecy zakupic kompa (np multimedialna wersja ScaleoEV od Fujitsu-Siemens)

W tej cenie (u mnie - w Czechach) mam dostępne LG:
37LC41 i 37LB2r. Co byście doradzili?
 
Ostatnia edycja:

Zyggie888

New member
Witam poczytałem sobie już trochę o telewizorach na tym forum, przeglądnąłem też ofertę i wytypowałem te telewizory:
http://www.agito.pl/telewizory_lcd/s...4.html?cid=360
http://www.agito.pl/telewizory_lcd/s...html?cid= 360
http://www.agito.pl/telewizory_lcd/s...html?cid=3 60
http://www.agito.pl/Telewizory_LCD/P....html?b id=39
http://www.agito.pl/Telewizory_LCD/P....html? bid=39

Ze względu na niewielką odległość do oglądania telewizor musi mieć 26 cali najwięcej i teraz moje pytanie który będzie najlepszy? sygnał telewizyjny mam ze zwykłej kablówki podłączany kablem "antenowym" od czasu do czasu może podłączę do niego kompa.
Z góry dzięki za odpowiedź
 
Do góry