Jakiego kupić LCD? Jeśli ktoś nie wybrał jeszcze marki

KTóRY BYś WYBRAł LCD ?


  • Total voters
    0

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
kuki4
Wybrałeś bardzo dobrze.
Jeśli będziesz niebieski, masz specjalną cenę i to z pakietem
 

eckonom

New member
Ja w czasach młodości zaliczyłem koncert całej bandy jak i każdego członka z osobna. Na żywo najbardziej zaimponował mi Raekwon.
Niestety późniejszych płyt nie da się już słuchać.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
tak Wu Forever!
ja byłem na całej ekipie w 2007 i 2008 w Krakowie mnie nie było, ale 27go marca wybieram się na Geniusa do Proximy :)

sorry za offtop
 

MattiMateo

New member
Kiki A z 4 poniższych który będzie najlepszym wyborem, tak abym nie musiał się z serwisami żadnymi potem bujać?
Samsung ue75nu8002 za 5999zl (mogą go mieć w tej cenie)
Lg75uk6500 za 5999zk( to model ma 2018?)
Philips 65pus8303 5399zl
Philips 65pus8602 5500zl

Co wchodzi w skład pakietu dla klubowiczów?
Potrzebuję uchwyt na ramieniu, telewizor będzie po skosie od ściany na której będzie wisiał.
 
Ostatnia edycja:

eckonom

New member
jak masz miejsce na 75 to bierz 75, większy ekran da Ci więcej radości, ja wziąłem NU8042 w 65 calach, wczoraj go powiesiłem i odrazu stwierdziłem że mogłem jednak wziąć 75 cali.
z tych dwóch co podałes w 75 calach samusng zdecydowanie lepszy.
 

MattiMateo

New member
20190204_165400.jpg
Na tej ścianie ma wisieć telewizor od końca "komina" do belki po skosie jest 180cm A tv 75 cali ma 170 cm szerokości więc powinien wejść, nie będzie za duży?

ECKONOM jak pierwsze wrażenia po podłączeniu tv? Żadnych "ale" nie znalazłeś w stosunku do tego modelu?
 
Ostatnia edycja:

eckonom

New member
Ja mam około 4m do tv i 65 za mały sie wydaję.
Fakt ze ja mam szerszą ścianę więc to też pogłębia takie wrażenie. U Ciebie 75 zajmie prawie cala ścianę ale jezeli odległość odpowiednia to mysle że warto.
Tv wisi dopiero od niedzieli wiec nie jestem w stanke duzo powiedzieć. Ale jeśli chodzi o 'ale' to czasami local dimming 'glupieje' i miesza z wygaszaniem i podświetleniem ale nie jest to jakoś bardzo uciążliwe, podczas oglądania filmów jest dobrze. Jeśli chodzi o wygaszanaie to większość użytkowników sie skarży bo jest chyba tylko 6 pionowych stref plus właśnie nie do konca doskonaly algorytm, ale tutaj myślę ze nawet najdoskonalszy algorytm szału nie zrobi przy krawedziowym podswietleniu i 6 strefach.
Dźwięk jak na tv może być ale jak oczekujesz dobrego dźwięku to kino albo soundbar musi być, tym bardziej ze TV nie ma DTSu więc musisz zewnętrznym odtwarzaczem to nadrobić.
Ogólnie jestem zadowolony mam podłączony cyfrowy polsat plus netflix i hbogo i jest spoko, pilot bezproblemu sparowalem z polsatem więc obsluga jednym pilotem, kontrast i kolory dają radę, system i obsługa banalna
 

medivh29

Member
witam, jestem nowym użytkownikiem, a w dodatku laikiem,
prosiłbym o pomoc w wyborze TV, w rachubę wchodzi tylko TV 43cale
zastanawiam się nad PHILIPS 43PUS7303/12 i SONY BRAVIA KD-43XF7596
oba mają android 8.0 i chyba na obu działa KODI.
bardzo proszę o pomoc.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Philips ma już Androida 8,0 - Sony nie jestem pewien.
Tak Kodi będzie dziłać bez problemu. Philips za 1950 zł z kalibracją i wtyczkami.
 

kuba-1990

New member
Cześć,

Szukam telewizora 49 cali, 4k, niezawodnego, z dobrą jakością obrazu i niezłą czernią. Z opcji smart zależy mi na podstawowych aplikacjach jak Youtube i Netlix. Planuje zakup soundbara, więc dźwięk też nie jest kryterium wyboru. Budżet ok 2,5 tys. Wstępnie wyszukałem: PANASONIC TX-49FX700E lub LG 49SK8100PLA. Który byłby lepszym wyborem i dlaczego? Ewentualnie jeśli nie są to dobre wybory - co w zamian? :)
 

bielikk

New member
Bez reklam
Cześć,

Szukam telewizora 49 cali, 4k, niezawodnego, z dobrą jakością obrazu i niezłą czernią. Z opcji smart zależy mi na podstawowych aplikacjach jak Youtube i Netlix. Planuje zakup soundbara, więc dźwięk też nie jest kryterium wyboru. Budżet ok 2,5 tys. Wstępnie wyszukałem: PANASONIC TX-49FX700E lub LG 49SK8100PLA. Który byłby lepszym wyborem i dlaczego? Ewentualnie jeśli nie są to dobre wybory - co w zamian? :)

Dołóż 600 zł i kupuj Philips 49PUS8303 - nie będziesz żałował.
 

bogi33

New member
tv

Poszukuję telewizora

1. Pomieszczanie w którym ma stać telewizor: około 24m2
2.Jak słońce świeci w pokoju? Z prawej duże okna na zachód, są zasłony. Oglądam częściej po południu i wieczorem.
3.Preferowana technologia: nie mam
4. Matryca błyszcząca czy matowa? Nie mam zdania
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? 3-5m
3. Ile osób zasiada przed telewizorem? 1-4
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu? Na wprost i bokiem
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć? Wisieć raczej
7. Jaki masz obecnie telewizor? Plazma Panasonic 40 cali 8 lat bez smart, sprawny, stoi na komodzie
8. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora? DVBT, światłowód, jest zasięg wifi
9. Wifi: Tak
10. Czego nie lubisz w telewizorach? długiego ładowania kanałów, wolnego menu, wolnego smart
11. Ile godzin dziennie ma pracować telewizor? Czasem pewnie cały dzień a czasem 1-2 godz
12. Czy zdarza się że przez kilka godzin oglądasz tylko jeden program? nie
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? Seriale, filmy, wiadomości, przyrodę, sport
14. Czy zamierzasz serfować po Internecie? Nie
15. Preferencje co do marki? Nie
16. Preferencje co do wielkości? 55-60 cali szerokość ściany, na której ma wisieć TV to 180cm
17. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? Wieczorami
18. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? 4000 zł
19. BT – tak

Proszę o pomoc w wyborze i kilka propozycji.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
bogi33
Philips 55PUS8303 za 3699 zł
Sharp 60UI93 za 2999 zł + drugi telewizor gratis
LG 55SK8000 za 2999 zł
 

bogi33

New member
Czy Sony kd-60xf8305 będzie lepszym wyborem niż LG 65sk8000 w kwocie do 5000zł? Podniosłem budżet. A może coś innego?
 
Do góry