Jakiego kupić LCD? Jeśli ktoś nie wybrał jeszcze marki

KTóRY BYś WYBRAł LCD ?


  • Total voters
    0

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W klasie cenowej masz bardzo dobre telewizory:
- TCL 55X2 Qled za 4299 zł
- SOny 55XE8505 za 3999 zł
- LG 55SJ850 za 3999 zł
- Philips 55PUS7502 za 3999 zł
- TCL 55C70 za 3099 zł
- Samsung 55MU7002 za 3999 zł
Jak się zalogujesz w klubie HDTV:
- Kalibracja gratis.
 

Mangus112

New member
W klasie cenowej masz bardzo dobre telewizory:
- TCL 55X2 Qled za 4299 zł
- SOny 55XE8505 za 3999 zł
- LG 55SJ850 za 3999 zł
- Philips 55PUS7502 za 3999 zł
- TCL 55C70 za 3099 zł
- Samsung 55MU7002 za 3999 zł
Jak się zalogujesz w klubie HDTV:
- Kalibracja gratis.

Kiki te sprzęty są nowe, z Polskiej dystrybucji? Ciekawe ceny.
 

Legar

New member
Szrzeze powiedziawszy to będzie mój pierwszy telewizor z takiej polki. Większe część życia używałem monitora 22 całe jako tv. Od paru miesięcy mam 43 calowego LG ale zamierzam go oddać córce a sobie kupić coś lepszego. Czego oczekuje ? Sam nie wiem. Nie obcowałem na codzienne z taką technologia. Tv oglądam raczej wieczorami . Jakiś film, serial, meczyk. Lubię bajery dlatego ten podświetlany Philips mnie zainteresował. Nie jestem purysta. Pewnie nie zauwaze drobnych różnic w obrazie między tymi telewizorami. Chciałbym jednak obejrzeć w dobrej jakości filmblub mecz bez żadnych irytujących oczy niedociągnięć. Chciałbym żeby telewizor posłużył lata i obsłużył to co przyniesie przyszlosc
 

Grzywztof

New member
Proszę o doradzenie nie znam się zbytnio na telewizorach ale potrzebuje do oglądania filmów z laptopa i podlaczenia konsoli.
Tv ok 40 cali,
1080p starczy,
Chciałbym aby wyświetlał te 60 FPS w szybkich grach bez rozmazywania i bez desynchronizacji poziomej
Telewizor stałby ok 1,5metra przed fotelem
Smart tv nie potrzebne,
producent obojętnie,
cena do max 1500 ale lepiej tańszego,
Nie byłby wlaczony więcej niż 10-20h tygodniowo
może być używka tylko chciałbym jakaś dobrą listę modeli które bym sobie szukał na allegro.

Czy takie coś jest realne, do tej pory korzystałem z monitora Samsunga 22 cal 720p i dawało radę, on ma wyświetlanie na poziomie 50 fps ale potrzebuje coś wiekszego. Myślałem o starszych modelach które dalej dają radę, proszę specjalistów o sugestie.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Legar - Philips jest teraz jeszcze w specjalnej promocji więc cena bardzo dobra w klasie cena do jakości - 3999 zł .
Ma zdecydowanie większe możliwości multimedialne i znacznie więcej aplikacji.
Samsunga też masz za 3999 zł
Jak się zalogujesz w Klubie HDTV to masz jeszcze kalibrację gratis
Dostawa jeden dzień od zamówienia.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Grzywstof - powinieneś dozbierać do 43P60 za 1850 i masz zakup na lata
A odległość nie przeszkadza. Do gier możesz mieć spokojnie nawet 65".
 

Gramofon

New member
Po latach witam stare dobre forum. Doradź proszę kiki jaki TV kupić ojcu maxx. 1500 - 1700zł. Chodzi wyłącznie o oglądanie filmów w sypialni. Wielkość maksymalna 40" ale jak będzie 32" to też się nic nie stanie. Chodzi między innymi o płynnie działający smart TV i dobrą jak na tą cenę jakoś obrazu. Z góry serdeczne dzięki i dobroci na Nowy Rok 2018 :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli 32 to obecnie najlepszy za 1499 zł jest Philips 32PFS6401.
Jeśli 43" za 1850 zł masz TCLa 43P60.
W modelach 40" nie poszalejesz bo tylko modele budżetowe.
 

Gramofon

New member
Jeśli 32 to obecnie najlepszy za 1499 zł jest Philips 32PFS6401.
Jeśli 43" za 1850 zł masz TCLa 43P60.
W modelach 40" nie poszalejesz bo tylko modele budżetowe.

Dzięki za szybką odp. Już przesłałem propozycję Philipsa dalej wraz z pakietem pytań. Jakaś propozycja odnośnie 37"? Względnie alternatywa do proponowanego modelu Philipsa?
 
Do góry