Jakiego kupić LCD? Jeśli ktoś nie wybrał jeszcze marki

KTóRY BYś WYBRAł LCD ?


  • Total voters
    0

tabipg

New member
co wybrać

Czytam to forum już od jakiegoś czasu i tak naprawdę im więcej wiem tym tak naprawdę mniej.Chciałbym kupić telewizor lcd 37 w granicach 5 tys. złotych, i tu zaczyna się problem ponieważ czytając kolejne wątki dochodzi się do wniosku ze każdy telewizor jest tak samo beznadziejny jak i rewelacyjny (każdy co zrozumiałe chwali swój wybór) w każdym bądź razie przechodząc do meritum czy mógłby ktokolwiek mi powiedzieć o wadach i zaletach tych modeli: Toshiba 37WL66Z
JVC LT-37R71
LG37LB2R
Samsung37R72B
Sharp LC-37BV8E
Odległość od telewizora 4 metry i sygnał to cyfra +
Z góry dzięki za cierpliwość dla takiego laika.
 

tabipg

New member
Za LG przemawia szybkość reagowania matrycy więc myślę że problem smużenia nie występuje, Toshiba ma dwa wejścia hdmi i ogólnie wydaje mi się że ma ona dobry stosunek ceny do jakości, Sharpy wiadomo to jest marka tylko nie wiem czy nie są one droższe, JVC kusi ceną i też miewał tutaj dobre opinie a co do samsunga to na poczatku byłem przekonany że to najlepszy wybór teraz też po przeczytaniu licznych komentarzy wychodzi że to głównie marketing....także prosze doradźcie bo nie wiem co wybrać:niewiem:
 

maszek

New member
Bez reklam
tabipg napisał:
Czytam to forum już od jakiegoś czasu i tak naprawdę im więcej wiem tym tak naprawdę mniej.Chciałbym kupić telewizor lcd 37 w granicach 5 tys. złotych, i tu zaczyna się problem ponieważ czytając kolejne wątki dochodzi się do wniosku ze każdy telewizor jest tak samo beznadziejny jak i rewelacyjny (każdy co zrozumiałe chwali swój wybór) w każdym bądź razie przechodząc do meritum czy mógłby ktokolwiek mi powiedzieć o wadach i zaletach tych modeli: Toshiba 37WL66Z
JVC LT-37R71
LG37LB2R
Samsung37R72B
Sharp LC-37BV8E
Odległość od telewizora 4 metry i sygnał to cyfra +
Z góry dzięki za cierpliwość dla takiego laika.

nagnij się jeszcze o 999zł ;) i kup JVC 40S70
http://www.maximedia.pl/?c=telewizory_lcd&p=jvc_lt_40s70
np. w MM we Wrocławiu chcą za niego 8999 zł (pogięło ich całkowicie:D)
 

tabipg

New member
Wiesz co ja z chęcią bym to jeszcze zrobił ale dla mojej drugiej połowy wydanie 6 klocków na telewizor to zbrodnia (argument że to przy 5 tys już niewiele nie przemawia:( do niej ani troche) także 5 to maksimum.niestety.a z tych co podałem który byś wybrał i jeśli możesz powiedzieć dlaczego.z góry dziękuje
 

G0TTI

New member
Witam
Proszę o pomoc przy wyborze LCD 32'' głównie do oglądania C+. Przyznaję się, że przejrzałem pobieżnie forum, ale zależy mi bardzo na czasie. Cena do 3200zł. Wszystkie marki są akceptowane. Może Panasonic 32LX60P?

dzięki
 

pandzik

Member
Bez reklam
G0TTI napisał:
Witam
Proszę o pomoc przy wyborze LCD 32'' głównie do oglądania C+. Przyznaję się, że przejrzałem pobieżnie forum, ale zależy mi bardzo na czasie. Cena do 3200zł. Wszystkie marki są akceptowane. Może Panasonic 32LX60P?
dzięki

Dobry wybór. Masz jeszcze na necie Sharpa SA1 - ponoć dobry monitorek
;)
 

G0TTI

New member
Jeszcze raz przejrzałem TV i moją uwagę zwróciły następujące modele:
- Samsung LE32R72B;
- Panasonic TX-32LX60P;
- Sharp LC-32GA8E;
Wszystkie do 3500 zł. Który z nich byłby najlepszy (chyba, że znacie jeszcze inne "lepsze").

dzięki
 

daro93

New member
siemka;) jestem tu nowy o lcd mam troche pojecia ale chce poradzic sie was chce kupic lcd 32 cale wiekszy nie jest mi potrzebne cena do okolo 4000tys. mam zwykla kablówke telewizor bedzie wykorzystywany w celach "familyjnych"tzn ogladanie tv syn chcial by podlaczyc do telewizora komputer w celu grania w gry w komputerze ma karte 6600GT 256mb podkrecona 1gb ramu procek 3000 64 athlon i mam maly problem bo wszystki lcd 32 maja rozdzielczosc 1366x768 i niewiem jak to tego przystosowala sie karta graficzna niewiem zupelnie jak firma mam monitror lcd 17 do kompa spisuje sie bardzo dobrze wydalem na niego 1200zł i jestem zadowlony z niego parosze o szczera rade jak telewizorek byl by odpowiedni:D
 

daro93

New member
siemka;) jestem tu nowy o lcd mam troche pojecia ale chce poradzic sie was chce kupic lcd 32 cale wiekszy nie jest mi potrzebne cena do okolo 4000tys. mam zwykla kablówke telewizor bedzie wykorzystywany w celach "familyjnych"tzn ogladanie tv syn chcial by podlaczyc do telewizora komputer w celu grania w gry w komputerze ma karte 6600GT 256mb podkrecona 1gb ramu procek 3000 64 athlon i mam maly problem bo wszystki lcd 32 maja rozdzielczosc 1366x768 i niewiem jak do tego przystosowala sie karta graficzna niewiem zupelnie jak firma mam monitror lcd 17 samsunga do kompa spisuje sie bardzo dobrze wydalem na niego 1200zł i jestem zadowlony z niego parosze o szczera rade jak telewizorek byl by odpowiedni:D
 

daro93

New member
siemka;) jestem tu nowy o lcd mam troche pojecia ale chce poradzic sie was chce kupic lcd 32 cale wiekszy nie jest mi potrzebne cena do okolo 4000tys. mam zwykla kablówke telewizor bedzie wykorzystywany w celach "familyjnych"tzn ogladanie tv chcial bym podlaczyc do telewizora komputer w celu grania w gry w komputerze ma karte 6600GT 256mb podkrecona 1gb ramu procek 3000 64 athlon i mam maly problem bo wszystki lcd 32 maja rozdzielczosc 1366x768 i niewiem jak do tego przystosowala sie karta graficzna niewiem zupelnie jak firma mam monitror lcd 17 samsunga do kompa spisuje sie bardzo dobrze wydalem na niego 1200zł i jestem zadowlony z niego parosze o szczera rade jak telewizorek byl by odpowiedni:D
 

tomek72

New member
GA9 czy X70

Witam,
Od dłuzszego czasu czytuję to forum w ramach dokształcania się przed zakpem TV. Do końca I kw przyszłego roku zamierzam kupić LCD 32" - moi kandydaci to GA9 bądź X70 (obydwa mają super opinie i zaczynają się mieścić w moim przedziale cenowym - do 4,2 tys) . Na razie posiadam kablówkę UPC ale po przeprowadzce planuję zamianę na N. Głównie interesuje mnie oglądanie TV, w niewielkim stopniu DVD (nie ma HDMI). Proszę o opinie osoby które porównywały obydwa modele. Z góry dziękuję.
 

dawidlp19

New member
Witam mam zamiar kupic telewizor LCD 32 cale mam na wydanie 4600 zł odległości od telewizora to około 3 m Prosze o pomoc bo nie mam pojęcia co wybrac żrudłem sygnału będzie cyfra+
 

jaqmd

New member
Jaki 40-42"" LCD?

Witam.
Szukam dla rodziców odpowiedniego telewizora. Oglądaliby go z ok. 4-5m. Proponuję im 40-42'' TV, choć sami wolą raczej 32''. Wydaje się im, że wystarczy. Ze zględów ekonomicznych wolą LCD, plazma 42'' pobiera ponad 300W. Nie potrzebują "bajerów" tj. wejścia na karty pamięci, podobnie wystarczy im 1 wejście HDMI. Najważniejsze, żeby był przywoity obraz (na razie antena, wkrótce najpewniej Polsat cyfrowy). Proponuję im Samsung 40 S71B (4900) bądź M51B (5300), ew. 42'' LG LC2R (5040) lub jeszcze 37"" Samsung LE S71B (4200), LG LC2R (4200). Co o tym sądzicie?
Co Wy byście proponowali?
Z gory dziękuję.
Serdecznie pozdrawiam.

WESOŁYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA!!!

Edit Tuptus55: 65 postów i nie wiesz, że jest już wątek "co kupić"? Ostrzeżenie i przenoszę
 

dawidlp19

New member
Jaki kupic LCD mam 4000zł

Witam
Ze względu na koniec roku i renament w sklepach RTV chciałbym zmienić telewizor na LCD od 32 cali do 40 cali odległości od tv to około 3m a źrudłem sygnału jest cyfra+ chodząc po sklepach nie wiadomo poprostu co wybrac szkam takiego tc do 4 tyś bardzo prosze o pomoc bo nie wiem kompletnie co wybrać

prosze o pomoc musze go kupić do końca tygodnia

Edit Tuptus55: Otrzymujesz ostrzeżenie za zakładanie tematu co kupić zamiast dopisać się do istniejącego tematu. Post przenoszę.
 
Ostatnia edycja:

jaqmd

New member
Stawiając na wyższą jakość - to wybierałbym między Samsung LE 32 N71B a Sharpem 32''GA9 (kupisz do 4 tys.). Ale może lepiej kupić 40'' Samsung S 71B, nieco gorszy, ale dużo większy za 4900zł. Za 4200 PLN kupisz 37'' Samsung S71B, LG LC2R, Philips PF 5321.
Pozdrawiam.
 

jaqmd

New member
Ja kupiłem 32''. Obraz super. Ale teraz mam trochę wątpliwości, czy nie lepiej byłoby kupić nieco gorszy model, ale o większej matrycy.
 
Do góry