Jakie wady ma 700/705 ?

1siedem

New member
Witam,
Jako ,że sharp ma jako jeden z niewielu rozmiar 52cale a szukam czegoś z zakresu 50-52 proszę o podzielenie się wrażenieami co do wad tych TV. Test czytałem. Chodzi mi głównie o spostrzeżenia Użytkowników. Jeśli decydowałbym się to chę wiedzieć za co płacę ... Posty typu wszystko o danej serii są tak przeładowane, że doszukać się tam czegoś jest dość trudno, stąd mój osobny post.
 

1siedem

New member
kiki - tets oczywiście znam :)
Wady jednak wychodzą w komentarzach - np opóźnienie dźwięku z tv względem kina domowego
Wadą jest - sam sobie odpowiadam - marna multimedialność - np brak możliwości puszczenia filmu z pendrive'a , o wifi nie wspomnę no i te kąty boczne...
 

babkaz

Member
kiki - tets oczywiście znam :)
Wady jednak wychodzą w komentarzach - np opóźnienie dźwięku z tv względem kina domowego
Wadą jest - sam sobie odpowiadam - marna multimedialność - np brak możliwości puszczenia filmu z pendrive'a , o wifi nie wspomnę no i te kąty boczne...


co wy ludzie sie tych katow sie czepiacie??? tak szczerze po jakim katem max ogladasz??? 30? bo nie chce mi sie wierzyc ,ze wiecej(po jaki dzwon wtedy kino domowe?)jak sie oglada film to sie siedzi naprzeciwko a jak wiadomosci to mozna nawet z przedpokoju :))
pozdrawiam
 

1siedem

New member
kiki- czekam na test i cenę tego cacka (oraz toshiby 733)

a kąty boczne - trzy osoby siedzą na wprost , czwarta 30 do 45stopni nawet, stąd to ważne dość dla mnie ( idlatego w grę wchodzą plazmy)
 

1siedem

New member
tv muszę kupić pod koniec maja. Czekam jeszcze na testy 733i plazmy c7000 samsunga.
Póki co w grę wchodzą (musi być 52 lub 50 cali bo odległość oko-tv to 3,75m, sygnał N-ka) sharp705 , ewentulanie panas 50g20. Szkoda,że sony ex nie ma 50-52 cali bo już bym miał probelm z głowy :)
 
Do góry