Jakie tytuły będziecie odrabiać w 2010?

Peek

New member
Bez reklam
Witam
okropny zastój na forum, więc, żeby was rozruszać robię nowy temat. W 2009 mieliśmy tyle świetnych gier, że wiekszość z nas (w tym ja) ograniczyła sie do kupienia tytułów najwazniejszych, a te fajnych ale drogie bo były nowe ograją sobie w 2010. Ja osobiście zrezygnowałem już z paru tytułów ( NFS:Shift, Colin Dirt 2, PES 2010, The Saboteur) na rzecz tych dla mnie najwazniejszych (Tekken 6, AC 2, NBA 2K10). A jakie zaległości wy kupicie w 2010?
 

pete1

New member
Ja na pewno Uncharted 2. Ta pozycje sobie odpuscilem z powodu MW2, brak czasu na obie a najpierw chce coda dopiescic w multi.
 

mroziek

New member
Ja chyba kupię w 2010 największe hity 2009. Bambolo82 zaraził mnie swoją taktyką kupowania gier, kupuję tylko używki na allegro i staram się nie wydawać więcej jak 70zł. Najbliższy zakup to Killzone 2, no i chyba zawyżę blokadę cenową na zakup Uncharted 2:)
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Kto ma PS3 to w Uncharted 2 musi pograć, nie ma innej opcji! Ja już jestem prawie na ukończeniu U2, 98% i jeszcze została ostatnia ciężka walka ;) A po U2 już się grzeje MW2 ;)
 

Peek

New member
Bez reklam
Ale panowie popatrzcie co sie stało, w okresie gwiazdkowym, który zawsze był pełen premier całkowicie wycichł, mamy jedną dobrą premierę (AC2) a wszystko skumulowało się na wiosnę 2010. Może to i dobrze, że gry tak się rozłożyły w czasie, ale nie uważacie że jesień ma taki specyfistyczny klimat do grania?
 

Peek

New member
Bez reklam
Masta_J napisał:
I kto Cię uczył? :p

Pozdrawiam,
Potwierdzam! Nówka-Foliówka Uncharted Drake's Fortune w czerwcu za 39zł zapodaną przez Mastę nadal uważam za jeden z interesów życia.
 
Ostatnia edycja:

Redundantor

New member
Ja Uncharted 2 za 160 - a sprzedałem za 165 :)

Ale i tak resztę hiciorów biorę przedpremierowo 10% drożej, a co mi tam. Np. COD6:MW2 w promocji za 219.

Ja obrobię w 2010 AC2 i mam nadzieję, że:
Diablo 3
Starcraft 2
Wiedźmin 2
:)
oczywiście na PS3

no i GOD of War 3 (ale nie widziałem poprzednich części)

A i widziałem, że niektórzy z Was młócą w MAG beta - warto?
 
Do góry