Jakie TV na stancje?

Spoke

New member
Witam!
Mam ogromny problem z zakupem telewizora.
Jestem studentem na pierwszym roku i potrzebny mi jest telewizor na stancję, gdyż studiuje w innym mieście i nie będę miał domowego :).
Myślalem o jakimś małym i tanim tv (nie mam dużo pieniędzy, mogę wydać maks. 300 zł), kineskopowym, 14", jednak problem jest z wyborem takiego telewizora.
Uzywac go bede do ogladania kanalow darmowych, z anteny (tvp1, tvp2, polsat...) oraz do grania na ps2.
Nie wiem czy kupić nowe TV (rzadko spotykane, ale jednak: w carrefurze jest funai 14" za 300 zł oraz w kauflandzie jest provision 14" również za 300 zł) czy może używane (w lombardzie na dzielnicy mam philipsa za 200 zł, taki z głośnikami po bokach, nie znam numeru modelu, albo na allegro mógłbym za pomocą odbioru osobistego kupić starego Soniacza Trinitrona, myślałem dokładnie o modelu kv-14m1d również za 200 zł)

Proszę pomóżcie wybrać: lepiej używany czy nowy, a potem, który dokładnie? A może jakieś inne propozycje? Z góry dzięki.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
kupowanie używanych - to rzut kostką daję równe prawdopodobieństwo dobrego wyboru. Z życzliwości sięgałbym po sprzęt firmowy i uznany w CRT Firmy.
 
Do góry