Jakie to kolumny ???

bugs10

New member
Witam

Mam maly dylemat. Dostałem od brata kolumny (nie mial co z nimi zrobić), ale nie wiem co to za firma, czy to coś dobrego czy raczej nie. Chcialem je wykorzystać jako fronty w moim kinie. Może ktoś z was będzie wiedział co to za kolumienki.

Wyglądaja tak:

001.jpg


Na przodzie jest nalepka taka:




a od tylu na obudowie jest taka etykietka:


003.jpg



Teraz mam je podłączone do pioneera-VSX419s i mam wrażenie że on nie ma sily aby je napędzać. Planuję zmiane jego na Yamahe rx-v640 - może ona sobie poradzi. Ale najbardzoej chciałbym się dowiedzieć co to za kolumny i czy mogę je wykorzystać jako fronty.

Będę wdzięczny za odpowiedz.

Pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

duken

New member
trochę ci te fotki nie wyszły
- nie widać dokładnie etykiety pod głośnikiem
- od drugiej fotki za bardzo odbija się światło
może było by łatwiej coś powiedzieć jak by były czytelniejsze.
 

marecki6

New member
Bez reklam
w lewym gornym rogu jest jeszcze naklejka .. pstryknij fotke albo napisz co tam jest .. moze to jakos pomoze
 

duken

New member
Chyba te kolumny mają coś wspólnego z diorą, na allegro jest aukcja nr 918447841 gdzie gość sprzedaje diora polaris ale naklejki są w tym samym stylu co na twoich
 

bugs10

New member
Chyba te kolumny mają coś wspólnego z diorą, na allegro jest aukcja nr 918447841 gdzie gość sprzedaje diora polaris ale naklejki są w tym samym stylu co na twoich

rzeczywiście prawie identyczne - z tego co wyczytalem w necie to istniala firma A&M która produkowała naglośnienie i była to firma japońska (bardzo ceniona kiedyś)

Wydaje mi się ż w moich kolumnach są głośniki troche głębsze i masywniejsze. Może to Diora się wzorowała na A&M
 
Do góry