Jakie tanie 'patyczaki'?

pierotez

New member
Ja dla siebie osobiście wiem co kupić, mam swoje sprecyzowane preferencje i znam rynek, przynajmniej ceny ale doradzić coś taniego co zagra to ja nie bardzo potrafię.
Znajomy wyrzucił swoje 'wspaniałe' altusy i wierze duala z pokoju i poprosił mnie o zaproponowanie czegoś zgrabnego i 'w miarę grającego' jako uzupełnienie swojego 46' leda. Dodał jeszcze że widział takie zestawy 5+1 z dvd/br już za 600-800. O zgrozo! cóż to musiało być?!
Może zaproponujcie coś 'ciekawego' co zajmie minimum miejsca - cienkie wysokie głośniki, zgrabny wzmak/odtwarzacz, bas może być miej zgrabny, i tak się schowa. Ogólnie słuchane będzie cicho -bardziej jako tło niż odsłuchy audiofilskie :). Budżet powiedzmy do 2tysi zł.
Z góry dziękuję, wybawcie mnie od tego przyjacielskiego obowiązku.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ten zestaw będzie super :


bcs-717_gallery.jpg

BCS-717 System kina domowego Blu-ray (BD-Live) 5.1 ze stacją dokującą iPod, DLNA, WLAN i głośnikami podłogowymi - Pioneer Zestawy kina domowego
 

pierotez

New member
Kiki very super, sam kupie jak sie dorobię salonu :):)
Plan się nieco zmienia. Kolega ma DVD Soniaka nie che go wyrzucać.
A więc następna prośba - fajnie brzmiące patyczaki bez odtwarzacza za 1tyś / 1tyś-pare.
 

aeken

New member
A może nie "patyczaki" a coś z pokroju Logitech Z5500 ? fajnie grają jak na "plastiki" a sub też potrafi zatrząść pokojem :)
 
Do góry