Jakie słuchawki BT STEREO polecacie ?

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dodarły słuchawki dla żony. Oczywiście nie omieszkam przetestować ;)

20140904_202219.jpg
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Na razie żona cały czas słucha więc za dużo nie posłuchałem. Najważniejsze, że jest zadowolona. Nie są za duże (co było ważne) i dość lekkie. U mnie w całym mieszkaciu starcza zasięgu. Potwierdzam to co napisał ernet. Słuchawki grają głośno. Sporo głośniej niż większość słuchawek, które słuchałem w MM po kablu. Jak to JBL basiku nie brakuję:) Co do jakości wykonania i grania nie mam zastrzeżeń. Oczywiście im lepszy plik tym brzmią lepiej.
 

Baltazar Gąbka

New member
Bez reklam
Tak ale można też podłączyć do nich naraz dwa urządzenia w/g info o nich. Czyli np dwa telefony, z jednego słuchamy muzyki, a jak drugi zacznie dzwonić, to automatycznie przełączą się na ten dzwoniący. Tyle teoria, teraz trzeba to sprawdzić w praktyce.
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Funkcja rozmowy przy jednym telefonie działa. Fajna sprawa. Jak dzwoni telefon muza się wycisza i przyciskiem na słuchawkach można odebrać. Wczoraj tak rozmawiałem i wszystko wyraźnie słychać. Z dwoma telefonami jeszcze nie sprawdziłem.
 

pedro1972

New member
Siemka, poszukuję słuchawek bezprzewodowych - ale nie bluetooth - bo chyba nie da się na nie wrzucić tą drogą dźwięku z Philipsa Fidelio E5, pozostaje mi więc tylko droga radiowa (kable odpadają).

Zastosowanie - głównie PS3 i czasami filmy wieczorami i nocami gdy żona kwęka. Co polecacie ?! Póki co myślę o Sony MDR-RF865RK - i taki mniej więcej mam pułap cenowy - może ktoś ma inne propozycje ?!
tenks

(pytanie wrzuciłem też pod temat Fidelio E5)
 

vectra1

Member
Bez reklam
Panowie jak z jakością w JBL Synchros e50bt, czy nie są zbyt basowe ?
Miałem kiedyś słuchawki z dużym podbiciem i z początku mi się podobało ale szybko mnie bolała głowa i nie dało się obejrzeć całego filmu, czy dłużej posłuchać muzyki.
Czy korzystanie z trybu bezprzewodowego znacząco wpływa na jakość dźwięku ? W salonie mam około 5-6m do sprzętu i z wersją przewodową może być ciężko.
 

Pawel_Sz85

Klub HDTV.com.pl
VIP
Panowie jak z jakością w JBL Synchros e50bt, czy nie są zbyt basowe ?
Miałem kiedyś słuchawki z dużym podbiciem i z początku mi się podobało ale szybko mnie bolała głowa i nie dało się obejrzeć całego filmu, czy dłużej posłuchać muzyki.
Czy korzystanie z trybu bezprzewodowego znacząco wpływa na jakość dźwięku ? W salonie mam około 5-6m do sprzętu i z wersją przewodową może być ciężko.

Co do jakości nie ma zastrzeżeń. Kupiłem je jakiś czas temu żonie i jest zadowolona. Czasem sobie przy sprzątaniu słucham :) Bluetooth działa bez problemu. Basu jest sporo, ale bez przesady. Napisz do blackninja to Ci doradzi czy z bezprzewodowych kupisz coś lepsze z tej cenie. Może coś z AKG.
 

vectra1

Member
Bez reklam
Czasem sobie przy sprzątaniu słucham :) Bluetooth działa bez problemu.

Jak technicznie parowane są słuchawki ? Czy w komplecie jest jakiś adapter.
Zastanawiam się ponieważ mój amplituner nie ma wbudowanego Wi-Fi/bluetooth i chyba będę musiał dokupić adapter.
Słuchałem w Media JBL Synchros s700, półka cenowa trochę inna ale nawet na muzyce z telefonu brzmiały mocno ale przyjemnie. Ciekawe jak wypada bezpośrednie porównanie.
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Synchros to inna bajka, lepsze wykonanie i jeszcze lepszy dźwięk.
Nie ma takich adapterów i nawet jak ampli ma BT to nie podłączysz do niego słuchawek.
Musisz szukać z kablem lub takie jak K935.
 

vectra1

Member
Bez reklam
Synchros to inna bajka, lepsze wykonanie i jeszcze lepszy dźwięk.
Nie ma takich adapterów i nawet jak ampli ma BT to nie podłączysz do niego słuchawek.
Musisz szukać z kablem lub takie jak K935.

Black czy w cenie 500-600 znajdę jeszcze coś ciekawego w wersji BT ? Wolałbym uniknąć 6 metrowego przewodu. Czytałem, że w AKG często pęka pałąk.
Rozumiem, że przy AKG wpinam stację bazową w wejście słuchawkowe a później już idzie przez BT ?
 
Do góry