Jakie sieci kablowe w Polsce umożliwiają używanie tunera DVB-C wbudowanego w TV

NickSon

Member
Witam
Czy ktoś się orientuje czy jakaś z Warszawskich sieci kablowych oferuje lub ma w planach umożliwienia korzystania z wbudowanych w TV tunerów DVB-C? Nakupowali badziewia zewnętrznego i teraz obowiązkowo każdemu go wciskają. Dumnie nazywając tą opcje tv cyfrową mi to przypomina czasy jak dawali te magiczne tunery ludziom którzy mieli stare tv albo nie mieli hyperbandu i tam na sztywno np tvn pod 29 czy inną odległą cyferką Mija już dobre 10 lat a odczucia bardzo podobne z tamtymi czasami.
 

slawko_23

New member
Bez reklam
No widzisz takie duże miasto a nikt nie wie?
Katowice: WALDeX (Koszutka i Ligota)
Sosnowiec: Sat Mont Service (Zagórze)

może komus się to przyda ;)
Najlepiej zapytać w danej sieci, przecież jak masz UPC a oni tego nie umożliwiają to nie załatwisz innej sieci (no chyba, żę przeprowadzka) :)
 

kojotkk

New member
Czy ktoś w Szczecinie korzysta w tej chwili z smsnet z modułem CI?
Sieć ma jakieś wymagania odnośnie modułu?
A jeszcze lepiej - czy ktoś ma układ Samsung d6500 + Moduł CI + smsnet?
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Ja wolę 500 GB na twardzielu (Vectra) i praktycznie wykorzystywać klawisze typu EPG czy INFO niż oszczędzać złotówkę na prądzie do dekodera. O koszcie modułu nie wspominam, bo za podłączenie dekodera też trzeba parę groszy zapłacić.
PS Już w najbliższym czasie kablówki wpuszczą bez kodowania sygnał kilku programów, że nawet moduły CI nie będą potrzebne. Wystarczy mieć basic.
O ile wiem teraz w upc można tak oglądać TVP 2 i Info.
 

kojotkk

New member
Ja wolę 500 GB na twardzielu (Vectra) i praktycznie wykorzystywać klawisze typu EPG czy INFO niż oszczędzać złotówkę na prądzie do dekodera. O koszcie modułu nie wspominam, bo za podłączenie dekodera też trzeba parę groszy zapłacić.
PS Już w najbliższym czasie kablówki wpuszczą bez kodowania sygnał kilku programów, że nawet moduły CI nie będą potrzebne. Wystarczy mieć basic.
O ile wiem teraz w upc można tak oglądać TVP 2 i Info.

Mi zależy na wykorzystaniu jednego pilota i nagrywarki w telewizorze, epg i info również obsłużę z telewizora. Tylko nie wiem czy smsnet mi na to pozwoli bez problemów. Jeżeli nie to będzie n na kartę.
 
Do góry