jakie są zestawy 5.1 z małymi głośnikami?

Wigash

New member
Witam,
rozglądam się za zestawem głośników coś w stylu Harman Kardon HKTS 11Bq

chodzi głównie o rozmiar głośników satelitarnych. Z tego co widzę to już nie ma w sprzedaży modelu 11 jest jego niby następca HKTS 16. Oba zestawy wizualnie mi się podobają (a słyszałem tylko 11), ale zastanawiam się czy znacie jeszcze jakieś inne zestawy tego typu.
Udało mi się znaleźć zestaw Yamahy NS P285,

wygląda trochę słabiej, ale jest o wiele tańszy - ciekawe jak z dźwiękiem.
Najlepszym rozwiązaniem byłoby kupienie zestawu 2.1 na początek, ale chyba to mało opłacalne rozwiązanie.

acha, Amplituner to Yamaha VX467 lub VX471 - też na razie w planach, chyba dla takich amplitunerów powyższe zestawy nie stanowiłyby problemu?
 
Ostatnia edycja:

Deimos

Banned
Wharfedale DX-1 HCP
Jeśli głośniki wbudowane w telewizor lub dwukanałowe stereo to zbyt mało, pora rozejrzeć się za zestawem surround. Dobrą propozycją może być DX-1 HCP produkcji Wharfedale, którego urządzenia słyną z dobrego stosunku jakości do ceny.
Wysokość satelitek to ok.19 cm.
 
Ostatnia edycja:

lyskam

Klub HDTV.com.pl
vip
Witam,
użytkuję HKTS16 od ponad 8 m-cy. Uważam, że jako system stricte do kina domowego zdają examin. Efekt jak na pokój 20m2 jest naprawdę dobry. Doradzam jednak odsłuch i porównanie co najmniej dwóch różnych zestawów (różnych producentów) w tym samym segmencie klasowym i podobnym pod względem ceny.
 

Wigash

New member
ciekawe propozycje, szczególnie ten Wharfedale DX-1 HCP, bo cenowo zbliżony do HKTS, a moim zdaniem ładniejszy niż Harman. No i mniejszy sub, co w moim przypadku jest zaletą (wiem wiem :D zazwyczaj jest odwrotnie), bo nie lubię wszędobylskiego basu i zazwyczaj zmniejszam jego natężenie.
 
Do góry