Jakie rozwiązanie do moich warunków mieszkalnych.

ohlau

New member
Cześć.
Mam do Was prośbe o pomoc w doborze sprzętu do mojego domu.
Mam salon ok 28-30m2, układ jak na zdjęciu z linka poniżej.

source


Poszukuje czegoś co wzmocni mi sygnał z telewizora ale jednocześnie nie bedzie plątaniny kabli.
Chcę uniknąć kabli, nie mam też gdzie za bardzo umieścić subwoofera obok telewizor na ziemi.
Soundbar? Kino domowe z bezprzewodowymi głośnikami? Co poradzicie do 1500zł. Sprzęt chcę uzywać do polepszenia głosu zwłaszcza w filmach i programach rozrywkowych, ta nie gram gdzie się dużo gada oraz do produkcji z youtuba. W gry nie gram więc nie potrzebuję ulepszeń do tego.
Z góry dziękuję.
 

mac-ony

Well-known member
Bez reklam
Nie myśl o soundbar . Brak ściany do odbicia dźwięku z prawej strony i duże przeszklonie z lewej strony da fatalny efekt
 

ohlau

New member
Nie myśl o soundbar . Brak ściany do odbicia dźwięku z prawej strony i duże przeszklonie z lewej strony da fatalny efekt

Co innego więc mogę dać aby spełaniało moje i tak małe wymagania? Chce jak najmniej sprzętu i jak najmniej kabli. Jest jakieś wyjście z moje sytuacji?
 

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Za 1500 to nie poszelejesz z innymi sprzętami, pozostaje soundbar. Do tego co potrzebujesz czyli "chcę uzywać do polepszenia głosu zwłaszcza w filmach i programach rozrywkowych, ta nie gram gdzie się dużo gada oraz do produkcji z youtuba" dobrze spisze się:

JBL BAR 2.1 deep bass
 
Do góry