Jakie przenośne DVD do samochodu

interdigital

New member
A tutaj 3 komentarze w 2009 i 2010 o "klientce" dla zainteresowanych. 2 z nich - to od nas z cytowanym mailem od w/w-nej, ale 3ci calkowicie potwierdza nasza opinie o Pani, ktora cytuje: "wiedzalam co kupuje - lepszej nie mieli". A przenosne DVD jestem bardziej niz pewien - dziala do dzis, gdyz nie wplynela zadna reklamacja ani o torbe ani o sprzet. Cala awantura - z powodu torby na zaglowek, klientka nie zdazyla kupic do 9" wiec w pospiechu wybrala inna, zdjecia sa dokladne, opis - rowniez. Na koniec wulgarnie obwinila 2 pracownikow za wlasna decyzje, bo zle montowala lub nie umiala wogole. Oto cala sprawa.. dalej to juz wymiana zdan prywatnie.

a_leks_a , to konto w/w-nej, a tu tresci komentarzy (pelne, Allegro usunelo wulgaryzmy Pani):

1) AVDE-pl (2063) (Sprzedający) Negatywny wto 21 gru 2010 13:39:02 CET 1358012660
..Pani zlozyla reklamacje w tej formie, cytuje maila:"..tylko damy nie putają i g...n[wymoderowano treści wulgarne] nie gadają ;)) Ja jestem prawdziwą kobietą, mocną jak herbata: która jak posłodzisz - jest słodka i gorąca, a jak nie posłodzisz - to pij k...wo [wymoderowano treści wulgarne] gorzką! O!"
2)-INTERDIGITAL- (954) (Sprzedający) Negatywny wto 21 gru 2010 14:11:04 CET 1356104211
cytuje dalej:"studiowałam na AE Wrocław,wiem jak głupi potraficie byc-wrocławscy faceci dlatego nic mądrego nie ustrzeliłam przez lata studiów" i dalej "A rozpychania się łokciami nauczyła mnie Wrocławska korporacja DIALOG -odczuwasz ten smród, prawda??"-ostrzegamy przed smrodem,faktycznie czuc.Klientka bardzo "nieszczesliwa"
3) juz nie od nas: "malgo_sko (577) (Sprzedający) Negatywny pon 14 wrz 2009 16:48:04 CEST
723910041
NEGATYW W 100% ZA NIEZROZUMIENIE PODSTAWOWYCH ZASAD PANUJĄCYCH NA ALLEGRO, ALE PRZEDE WSZYSTKIM ZA KŁAMSTWO I BRAK SZACUNKU DO DRUGIEGO CZŁOWIEKA.PROPONUJĘ ROBIĆ ZAKUPY NA RYNKU, BO TAM Z TAKIM ZACHOWANIEM JEST PANI MIEJSCE!

Pani "malgo_sko" (577) do dzis nie ma zadnego negatywnego i neutralnego na >500 komentarzy.
Pozdrowienia i dziekuje wszystkim za przemyslenie sprawy na nowo. Na szczescie mamy 1ną taka osobe na 200-300..A doczepiane grzywki i zageszczone wlosy faktycznie sa wsrod innych zakupow Pani Aleksandra Hudalla na Allegro , na tej podstawie oparlem stwierdzenie, iz to nie my oszusci... to z pewnoscia. Szanujemy naszych klientow - od nich zalezy nasz sukces i rozwoj, ale sa wyjatki. Rowniez szanuje pracownikow i to w ich obronie rozpoczalem dyskusje z w/w P.
 

slawko_23

New member
Bez reklam
witam, w czerwcu 2010 (przed wyjazdem nad morze) kupiłem w Biedronce dvd przenośne "marki" denver.
Plusy:
+odczyt z usb i kart sd
+niska cena (259)

minusy:
-niektóre vcd (z bajkami) nie odczytywał,
-problemy z zamknięciem pokrywy dvd, (komunikat na wyświetlaczu "otwarte")
-fatalna torba i mocowanie na rzepa do zagłówka
-usb było w takim miejscu, że podczas jazdy wkładanie normalnej wielkości pendriva było niemożliwe,
W styczniu br oddałem do reklamacji ze względu na problemy z zamykaniem. Po moich interwencjach, po przekroczeniu terminu otrzymałem zwrot gotówki.
I teraz mam znowu problem co kupić. ;)
 

pepero

New member
A ja 3 lata temu kupiłem zestaw przenośnego dvd manta (odtwarzacz z monitorem +dodatkowy monitor, mam dwoje dzieci) za 400 zł na wyprzedaży i powiem szczerze na moje potrzeby w spokojności wystarcza. Też miałem dylemat, planowałem również zakup monitorków w zagłówkach ale stwierdziłem że na te pare wyjazdów spokojnie wystarczą te tańsze a i potencjalnego złodzieja nie będzie kusiło. Fakt raz się zepsuły, ale na gwarancji bez problemu mi naprawiono i jak do tej pory chodzą bez problemu, i co najważniejsze czytają wszystko.

pozdrawiam
 

kmodel

New member
Ale to prawda, że nie zawsze opłaca się kupować markowe produkty, zwłaszcza w obecnych czasach, kiedy giganci regularnie mają jakąś wtopę.
Sam kupiłem Vordon 8,2 ze strony dropped.com i jestem jak najbardziej zadowolony (a i wydałem dużo mniej kasy niż za coś zbliżonej jakości od Sony itp). Obraz jest dobry, dźwięk w samochodzie słychać (choć najwyższych lotów nie jest, ale łatwo można podpiąć do niego słuchawki, albo radio samochodowe jeśli ma się odpowiednie wejście w nim). No i (co dla mnie najważniejsze) wyszło mnie to dużo taniej niż najtańszy markowy DVD, a radości tyle samo.
Odnośnie "kontaktu", to dzwoniłem do gościa w sprawie wysyłki i jeszcze paru rzeczy (przed zakupem), sprawiał wrażenie jakby był w porządku (ale nie chciał wysłać za pobraniem), wątpię, żeby nagle po wysłaniu zmienił się w złośliwego dżina nie odbierającego telefonów od klientów (to chyba sprzeczne z motto firmy, 110% satysfakcji).
"Morał z historii jest krótki i niektórym znany" - jeśli kupuje się zamienniki to trzeba uważać skąd :krol:, choć z drugiej strony teraz wszystko Chiny albo Tajwan.
 

mamaromana

New member
Odgrzeję trochę kotleta,ponieważ nic konkretnego z postów na forum nie wynika w kwestii dvd samochodowego,co w takim razie możecie polecić.Interesuje mnie ekran od 8',montaż do zagłówka,dobra bateria aby nie trzeba było cały czas jechać na ładowarce,no i jakieś przyzwoite głośniki,budżet to +,- 500zł.
 
Do góry