Jakie opinie o tym modelu 42PFP5332/10

kaz71

New member
Ja mogę coś dorzucić do opinii o tym modelu

Mam go od roku 42PFP5332 . Jakość obrazu jak najbardziej Ok nawet na słabszych kanałach z satelity, Współpraca z N-ką po HDMI bez zarzutu.Kanały w HD super. Współpraca z DVD PHILIPS DVP5960 też po HDMI wielka różnica na plus względem podłączenia po scart. Największa zaletą jest jednak wybór formatu obrazu >>superszeroki<< to optymalny obraz na wszystkich kanałach czy to z satelity czy z anteny naziemnej widoczne logo kanału, ludzkie głowy sa normalnych rozmiarów a nie jak np. w LG albo SHARP owalne postacie bo tam format to tylko 16:9 lub 4:3 albo jakiś ZOOM . Pod tym chociaż względzie PHILIPS bije konkurentów na głowę. Jedyny ale dość istotny problem miałem jednak z ekranem wystąpiły przebarwienia i serwis wymienił na nowy. Mniejszego typu minus to jakość dźwieku mimo korektora czy wielu rodzajów dźwieku jak dla mnie mógłby być troche lepszy.
 

dablju

New member
Witam, (z gory przepraszam za odkop ale mysle ze to najbardziej odpowiedni temat)
Posiadam 42pfp5332/10 juz od dwóch lat. Jak na razie nie mam prawa byc niezadowolony. :) Nie jestem specem w dziedzinie elektroniki, wiec zwracam sie do Was z pytaniem. Przymierzam się do kupna xboxa 360. Wie ktos moze jak ten tv wspolpracuje z ową konsolą? Znajomy mówił mi że mogą wyniknąć pewne problemy - telewizor obsluguje maksymalna rozdzielczosc 1024x768, a nie 1280x720, w tym przypadku xbox moze rozpoznac tv jako gorszy sprzet i wyswietlac obraz w słabszej jakosci sd. Jak uwazacie? Czy to, o czym wspomnial znajomy może okazać się prawdą, czy jednak nie mam sie o co martwic? Czekam na odpowiedz i pozdrawiam :)
 
Do góry