Jakie okulary do Benq1070

marcing3

Member
Hej
Tez mam zamiar kupic te okulary.
Z tego co czytalem,to polecaja te okulary tylko troche obcinaja czerwien,wiec trzeba ja podkrecic w ustawieniach projektora.
Nie znalazlem w polsce tych okularow,a gdyby byly to napewno wyszly by drozej niz zaplacic za wysylke przez ebay.
A najlepiej jak kupisz bezposrednio ze strony Specialized in Bluetooth, Ultrasonic, IR technologies. SainSonic Family Kit 3D Glasses For 120HZ And 144HZ DLP-Link Projector makes from 3D Glasses, Smartphone Accessories, Thermometer to Beauty Machine

Wyjdzie taniej i masz pewnosc-za 3 pary z przesylka wychodzi ok 270 zl

Wiec taniej niz jedna para Benq.

Choc widze ze na aukcji ktora podales wyjdzie jeszcze taniej bo przesylka jest free.

Pozdrawiam

Wlasnie zamowilem te z linku ktory podales
Jak dojda to dam znac ale to nie predko ;-)
 
Ostatnia edycja:

bartusbar

New member
Mam te okulary od trzech miesięcy. Jak za te pieniądze to nie ma się nad czym zastanawiać. Zamawiałem ze strony producenta z Chin. Moje pierwsze zaskoczenie to czas realizacji przesyłki. Okulary już po 4 dniach od zamówienia były w Polsce i to przy zamówieniu przesyłką zwykłą, której koszt to bodajże 5 $. niestety zatrzymano mi je na cle i musiałem jeszcze dostarczyć oświadczenie , że sprowadziłem je na własny użytek i zapłacić VAT (w sumie dodtkowo ok 120 zł za 4 pary). Jedyna wada jaką odnotowałem to wydają się być dość delikatne. Niemniej jednak nie udało mi się jeszcze nic odłamać ;)
 

davero79

New member
Mam te okulary od trzech miesięcy. Jak za te pieniądze to nie ma się nad czym zastanawiać. Zamawiałem ze strony producenta z Chin. Moje pierwsze zaskoczenie to czas realizacji przesyłki. Okulary już po 4 dniach od zamówienia były w Polsce i to przy zamówieniu przesyłką zwykłą, której koszt to bodajże 5 $. niestety zatrzymano mi je na cle i musiałem jeszcze dostarczyć oświadczenie , że sprowadziłem je na własny użytek i zapłacić VAT (w sumie dodtkowo ok 120 zł za 4 pary). Jedyna wada jaką odnotowałem to wydają się być dość delikatne. Niemniej jednak nie udało mi się jeszcze nic odłamać ;)


Zamówiłem ze strony producenta w środe w nocy. Zapłaciłem Pay Pal ticket mam, ale potiwerdzenia, że przesyłka idzie jeszcze nie :). Tobie przyszedł mejl, że paczka idzie ?
 

bartusbar

New member
Też nie dostałem potwierdzenia. Po czterech dniach pani z DHL zadzwoniła, że paczka jest zatrzymana na izbie celnej we Wrocławiu i że trzeba załatwić formalności o których wcześniej wspominałem.
 

taszek

New member
Zamawianie kurierem niestety z Chin ma to do siebie, że często trafia na cło. Dlatego trzeba albo czekać na przesyłkę pocztą która trwa dłużej ale można oszczędzić.
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
przesylka poczta chinska do Polski to ok 3 tyg.,koszt 5 $, kurierem to ok. 12 $. Wartosc do 45 Euro bez zadnych oplat celnych,najlepiej zaznaczyc,ze przesylka to gift (prezent)
 

bartusbar

New member
I tutaj się nie zgodzę. Jak zamawiałem swoje okulary to zaznaczyłem ChinaPost, zapłaciłem 5$. Wartość paczki chyba z "automatu" została zadeklarowana przez Chińczyka na 50$ (4 pary okularów). Mimo tego to właśnie DHL zadzwonił do mnie już po czterech dniach z wiadomością, że mają paczkę u siebie. Musiałem przedstawić adres strony z zamieszczonym towarem oraz dowód płatności tzn. potwierdzenie dokonywanego przelewu i od tej rzeczywistej wartości naliczono mi opłatę. Dodam tylko, że towar taki jak okulary sprowadzane na własny użytek ogólnie zwolnione są z cła. Opłata naliczana dotyczy opłacenia podatku VAT.
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
troche malo te 50 $ jak za 4 pary. Zaznaczyles china post, a dzwonila Pani z DHL? Pewnie przez pomylke wyslali kurierem. Ja kupowalem 2 pary za 52 dolce, wysylka poczta chinska. Czekalem 3 tyg. zadnych dodatkowych oplat celno-skarbowych nie ponioslem.
 

marcing3

Member
Witam
ja tez zamowilem 2 tyg. temu 3 pary okularow z chin,cena 71$ napisalem do goscia zeby zaznaczyl ze jest to gift,to odpisal ze mam sie nie martwic ze oczywiscie zaznaczyl jako gift oraz dodatkowo wpisal wartosc paczki na 40 $ zeby nie placic zadnych dodatkowych oplat.
AI ciekawostka przesylka gratis, z tym ze dojda do mnie moze za miesiac ;-)
 
Do góry