Jakie nowe kolumny podstawkowe do 300zl za szt. polecacie?

amesv87

New member
Siemanko,
Mam yamahe rx 797 i prawdopodobnie bedzie ona grala z Tonsilami Fiesta/Siesta lub Maestro II 180 jednak tak sie zlozylo ze jestem ostatnio niezbyt wydajny finansowo i mam w tym momencie do luznego wydania gora 600 zl na kolumny ktore pograja u mnie te 2-3 miesiace zanim kupie wspomniane tonsile, wiec moje pytanie brzmi:

Jakie kolumny podstawkowe polecacie w przedziale cenowym 300 zl za szt. ?

Z gory dziekuje za odpowiedz ;)
 

Jok3r

New member
Bez reklam
To lepiej wytrzymaj te 2 miesiące bez sprzętu i dołóż te 600 zł do jeszcze lepszych frontów, bo z tym sprzętem będziesz obcował dłużej i akurat na kolumnach jak dorzucisz po 300 zł do sztuki, to jest na prawdę spora różnica. Warto więc przetrwać te 2 miesiące i nie słuchać nawet muzyki, bo to szybko zleci, a później przez 3 lata, czy dłużej (zależy na ile kupujesz sprzęt) cieszyć się zdecydowanie lepszym brzmieniem.
 

amesv87

New member
Blackninja gdzie widziales te Gale za ta kwote, bo ja tak na szybkiego jak je szukałem to cena byla znacznie wzsza.

Jok3r a jakie kolumny bys proponowal za te 2-2,4 tys zamiast tych tonsili? Bo moze nie oplaca sie dokladac tych 600 stow do innych kolumn jezeli roznica w dzwieku bedzie bardo niewielka, czy wręcz niezauważalna, bo Siesty maja naprawde dobre opinie.
 
Do góry