Jakie MP4

lukaszalbert

New member
Witam.
Zastanawiam się nad kupnem MP4-ki ale nie wiem jaką wybrac. Mam do wydania 250 zł. Chciałbym aby czas odtwarzania audio był bardzo długi ale z niesamowitym dzwiękiem. Wiem ze creativy są dobre ale niepotrzebne mi z wyświetlaczem 2.5 albo wyżej. Zamiast dobrego wyświetlacza chciałbym aby miało właśnie ten czysty dzwięk. Pojemnoś też niemusi by duża , tak około 2 GB. Przydało by się radio. Myślałem nad SONY WALKMAN A815 ale on niema radia. Ale za to aż 33 godz odtwarzania audio. W sumie jest bardzo ładny też :)

Co wy byście mi polecili?
 
lukaszalbert napisał:
Witam.
Zastanawiam się nad kupnem MP4-ki ale nie wiem jaką wybrac. Mam do wydania 250 zł. Chciałbym aby czas odtwarzania audio był bardzo długi ale z niesamowitym dzwiękiem. Wiem ze creativy są dobre ale niepotrzebne mi z wyświetlaczem 2.5 albo wyżej. Zamiast dobrego wyświetlacza chciałbym aby miało właśnie ten czysty dzwięk. Pojemnoś też niemusi by duża , tak około 2 GB. Przydało by się radio. Myślałem nad SONY WALKMAN A815 ale on niema radia. Ale za to aż 33 godz odtwarzania audio. W sumie jest bardzo ładny też :)

Co wy byście mi polecili?

Creative dobre? A skąd to przypuszczenie? :> Jeżeli chodzi o playery, to creative akurat jest nisko. Jeżeli nie zależy Ci na filmach, najlepszą opcją będzie Sandisk Sansa Clip. To maleństwo jest przez wielu określane mianem najlepiej grającego odtwarzacza. Jeśli zaś myślisz o filmach i zależy Ci na obsłudze bezstratnych formatów kompresji (FLAC, APE), pomyśl o Vedia V39, bo warto.
 
Do góry