Jakie modele TV(32"-40") 50hz-owe z "100hz"-ami mają dobrą płynność?

Sweet Lou

New member
Witam,poszukuje telewizorka 32"-40",przedział do 1500zł i pytanie jak w tytule,które tv z 50hz matrycami i ulepszaczami w postaci 100hz bedą w miarę zdawać egzamin jesli chodzi o płynność,głównie do sportu(piłka nożna)oraz brak przy tym artefaktów w okól poruszających sie obiektów i jak najmniejsze z możliwych smużenie,oczywiśćie dla jakości wolę mniejszy niz większy jej kosztem,miło by było jak miały by tez jak najmniejszy clouding i banding,bądz go nie miały :),zależy mi także na smarcie jak najlepszym,czyli jego płynność,nie musi być demonem predkośći byle by płynnie działał i posiadał podstawowe aplikacje typu yotu tube,facebook,tvn player itp.Jak była by otwarta przegladarka to juz byłbym w pełni zadowolony.Zależy mi żeby zakupić go w jakims większym sklepie typu media markt bądz rtv euro agd na raty 0 % i bez ubezpieczenia,albo najbardziej korzystne jesli zerowych nie bedzie.Proszę o wypowiedzi osoby,które naocznie porównywały pod tym kątem TV,wiem że Karpaj troche przyglądał się takim modelom,więc miło bylo by usłyszeć opinię.
 

Sweet Lou

New member
Jeszcze jedno pytanie,czy w którymś z tych modeli można zarządzać tymi ulepszaczami z pozycji menu,czy są one po prostu włączone na stałe?Widzę małe zainteresowanie póki co,ale myślę ze wielu niezdecydowanym forumowiczom taka wiedza się przyda,więc proszę o pomoc.
 

Sweet Lou

New member
Naprawdę nikt nie potrafi pomóc?Może ktos podbije temat chociaż,bo ta kwestia moim zdaniem jest ważna,coraz więcej tanich modeli jest podbijana elektronicznie więc warto chyba wiedziec co warto wybrać...
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Tematy podbijaj jak przez 3dni się nikt nie wypowie :p Czasem w dzień trzeba się wyspać :D
Ogólnie tak - budżet niestety mały, ale nie podałeś najważniejszej rzeczy - odległość od ekranu.
 

Sweet Lou

New member
Witam Karpaj,szczerze odległośc będzie zmienna moze wynosić metr,dwa,albo i trzy od ekranu,szczerze mam mały pokój powiedzmy 3na 4 metry ale wszystko zalezy jak ułoże sie na łożku :),ale rozmiar nie jest dla mnie kwestia najwazniejszą,przerabialem juz w tym pokoju i 32" jak i 46" więc wiem czego sie spodziewac,najwazniejsze dla mnie zeby uzyskac odpowiedz na wszystkie zadane wyzej pytania i najlepsza jakość w tym przedziale cenowym nie koniecznie najwiekszy rozmiar.Coz wiecej,jestem w stanie dołożyć jeszcze jakies 200zł jesli to np pozwoli mi zakupic tv z prawdziwym natywnym 100hz.Z góry dzieki za szczególowa odpowiedz i zaproponowanie konkretnych modeli poparte faktami.
 

Sweet Lou

New member
Dzięki za propozycje,ale konkretnie odnoszac sie do moich pytań co bys wybrał i dlaczego?Bo np Philips jest najdroższy,a za ta kwotę dostanę już samsunga f6400 z natywna matryca 100hz.
 

Sweet Lou

New member
Tak Karpaj myslałem o tym sharpie ale on juz w sklepach stacjonarnych praktycznie nie osiągalny raczej,chyba że się mylę,tym bardziej że chcę zakupić w systemie ratalnym.Samsunga własnie tez biorę pod uwage ale tez juz ciezko dostać,dlatego pytałem o to co dostępne a na ten moment najwięcej jest tych podbijanych 50hz,dlatego pyam co z nich jest najlepsze w tych konkretnych moich wymaganiach.
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Ja nie widzę różnicy przy żadnej 50hz w tej cenie. Pewien poziom zaczyna się mniej więcej w granicach 2000zł, na niektórych tv podbitych do 200hz, np. LA620 LG, czy 4208 Philipsa. Ale rewelacji nadal nie robi.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale Philips najlepiej w klasie radzi sobie ze skalowaniem obrazu. A u Ciebie to najważniejszy element potrzeb.
 

Sweet Lou

New member
Ok dzięki Panowie za odpowiedzi,będę szukał natywnej 100hz-ówki w dobrej cenie,jak nie znajdę to wstrzelę się w któregoś philipsa z "200hz"-ami,pozdrawiam.
 
Do góry