Jakie mocowanie (uchwyt) najlepszy?

masxxl

New member
Miesiąc temu kupiłem na allegro wieszak do mojego LCD 40, za 80 zł z przesyłką. Nówkę ze sklepu. Za 400 to kupisz otwierany we wszystkie strony, przesuwny itp.
 
Ostatnia edycja:

forman

New member
Dzięki za pomoc. Jest w czym wybierać więc wymagania mi wzrosły :D a ponieważ o[FONT=&quot]d kanapy do ścian daleko :grin: to poszukam czegoś montowanego do podłogi.[/FONT]
 

robertw3d

New member
Ja widząc jakie badziewia sprzedaje się w sklepach postanowiłem kupić coś solidnego - Barkan Mounts z Izraela - jakość blachy, mocowania i śrub jest taka, że nie bał bym się powiesić rakiety ;-) A mechanizmy chodzą bardzo płynnie i lekko - nic nie trzeba odkręcać ani się szarpać żeby zmienić położenie TV.
Mam model 43 do Pioneera oraz 33 do Philipsa.
 

masxxl

New member
Ja jestem zadowolony z mojego wieszaka. Dałem oczywiście swoje śruby bo te w zestawie nie były godne zaufania, wszystko wygląda i jest solidne a najważniejsze że jestem zadowolony. Wg. mnie nie warto przepłacać dla lepszych śrubek i dla czegos tam...
 

masxxl

New member
1_222.jpg
 

mirek58

Member
do 47 cali ja kupłem taki
Uchwyt LCD PLAZMA do 50'' Wysięgnik TITANIUM FV (numer 413307146)
moz-screenshot.jpg
jest więcej jak super:)

sorki weszł mi jakeś dziwne znaki
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

gofer

New member
Ten wieszak który kupiłeś na allegro jest trochę drogi!!!:roll::roll::roll::roll: podejrzewam że użytkownicy którzy wydali na tv około 3000pln nie zapłacą za wieszak 800pln:grin: bo było by to w sumie trochę śmieszne:p
 

maceek

New member
Za "mój" wieszak zapłaciłem -materiał (stalowe kontowniki+kołki rozporowe 25cm), +wykonanie wg. schematu--- 50 złociszy.
Nadal wisi ... 42 plazma.

Po przykręceni wieszaka wisiałem z kolesiem, razem 180 kg i spoko wisieliśmy.
 
Ostatnia edycja:

u96aro

New member
Witam chcialbym prosic o pomoc w wyborze uchwytu lcd.Posiadam telewizor Hitachi UT37MX70 , szukam uchwytu ( mile widziana - regulacja w pionie i poziomie) tak do max 400 zl. Z tego co wynika po obejrzeniu tylu tv , rozstaw miejsc do zamocowania to 400 dl x 200 wys.Z gory dziekuje za pomoc ;)
 
Do góry