Jakie lcd 32 filmy laptop/n-ka

sumik13

New member
witam wszystkich. Stoje przed zakupem lcd i jak wielu przede mna i po mnie pewnie też, nie wiem jaki model zakupić. Zwyczjanie gubie sie w mnogosci tv dostepnyvch na rynku a doradztwo sprzedawcy w sklepie typu MM czy Euro mnie nie przekonuje.Dlatego prosze o rade.

odległość od ekranu : ok. 2 m
jak słońce świeci w pokoju : okna na południe slonce z prawej strony tv
Jak duży jest pokój ; 5x3m
jaki masz obecnie telewizor: crt sanyo 14" :) i lcd samsung 32 LE32R82B
jakie programy najczęściej oglądasz: obecnie upc analog ale od kwietnia bedzie N-ka, filmy divx, BRrip z laptopa przez HDMI, grał nie bede,
więcej oglądasz w dzień czy wieczorem: Do południa i wieczorem
preferowana wielkość telewizora: 32"
preferowana marka: nie ma znaczenia
jakie urządzenia będą podłączone: dvd, hd recorder n-ki, no i laptop przez HDMI
ile programów HD : tyle ile jest w ofercie n
Czego nie lubisz w telewizorach? pikselozy i rozmazywania przy szybkich scenach filmowych
FullHD - HD ready- bez znaczenia
100hz? - obojetnie byle sie obraz nie rozmazywał
jaka klasa cenowa: do 2000 -(2500 maks.jesli rzeczywiscie produkt wart ceny)
tv bedzie stał wisiec nie ma gdzie:)

Bardzo prosze o pomoc w wyborze bo sam nie potrafie dokonac wlasciwego. Najbardzioej nie zdzierże w tv pikselozy i rozmazywania przy szybkich scenach tak jak napisalem wyzej i to jest chyba dla mnie priorytet w wyborze. Marka bez znaczenia. MAm nadzieje ze z takimi wymaganiami zmiaszcze sie w ramy cenowe jakie sobie wyznaczyłem:)Jesli za malo info o preferencjach podałem to chetnie dopisze co trzeba.
pozdrawaim i priosze o pomoc raz jeszcze, z góry dziekując
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
masz naprawdę dobre modele do swoich potrzeb :
Panasonic 32 G 10
Toshiba 32XV 635
Sony 32 EX 500
 

sumik13

New member
KIKI dzieki za odpowiedz, jeszcze nie kupiłem ale mój wybór padł na panasonica, sony wizualnie mnie nie przekonuje. Panasonic 32 G 10 fajnie wyglada, ma parametry ktore mi odpowiadaja i w dodatku jak napisales w poscie dobrze sobie radzi z sygnalem SD, wiec mam nadzieje ze z analogiem UPC i niedlugo z n-ką dobrze sobie poradzi.

Zamówie go w internetowym RTVeuro bo najblizej i z ewent dostarczeniem go do nich w przypadku reklamacji nie bedzie problemu (mam nadzieje ze nie trzeba bedzie)

Raz jeszcze bardzo Ci dziekuje za pomoc, gdyby nie Ty to pewnie wziąłbym cos co wcisnąłby mi sprzedawca.

Pozdrawiam
 
Do góry