Jakie kolumny trudne ustawienie

ubudu

New member
Problem kumpla, chce kupić kolumny do starego Amplitunera Yamahy. Problem z tym że będą stały w pokoju połączonym z kuchnią i kolumny będą stały tak na środku tyłem do kuchni nie ma możliwości ich postawienia inaczej.
Co zagra lepiej tylni czy przedni bas reflex.
Co polecacie do 3000 zl w zestawie do 5,0.
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Problem kumpla, chce kupić kolumny do starego Amplitunera Yamahy. Problem z tym że będą stały w pokoju połączonym z kuchnią i kolumny będą stały tak na środku tyłem do kuchni nie ma możliwości ich postawienia inaczej.
Co zagra lepiej tylni czy przedni bas reflex.
Co polecacie do 3000 zl w zestawie do 5,0.

A co z Twoim zestawem kolumn? Kupiłeś coś?
 

ubudu

New member
Tak ja kupiłem 771 i Rothy 40 odbieram jutro.
Zobaczymy jak to zagra. Zawsze jest jakieś pole manewru.
Długo wybierałem i zmieniałem zestawienia jak już byłem pewny to znowu coś wyczytałem i tak w kółko , nigdy bym nie wybrał.
Jak podłączę dam znać.
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Tak ja kupiłem 771 i Rothy 40 odbieram jutro.
Zobaczymy jak to zagra. Zawsze jest jakieś pole manewru.
Długo wybierałem i zmieniałem zestawienia jak już byłem pewny to znowu coś wyczytałem i tak w kółko , nigdy bym nie wybrał.
Jak podłączę dam znać.

Przypomnij jaki masz duży pokój? A Co z MA MR6? Lepiej Rothy zagrały niż MA?
 

ubudu

New member
Monitorów nie słuchałem, Rothy tak, było nieźle. Zaryzykowałem mam nadzieję, że się wstrzeliłem. Miałem trochę pecha bo dwa tygodnie wcześniej i sprawdził bym je w domu, a tak nowy dealer się w pobliżu otworzył i nic z tego nie wyszło. Przypasował mi tez ich design. Będą grały u mnie prawie na 20. Monitorów nie miałem gdzie posłuchać a jestem chwilowo nie mobilny.
 

ubudu

New member
Powiem tak Super, Super grają niskie częstotliwości góra bardzo czytelna myśle, że na prawdziwym wzmaku to mogą pokazać pazurka. Słuchałem dzisiaj audiofeels i słyszałem dzwięki których wcześniej nie było wszystko bardziej takie czytelne, czyste. Ogólnie jestem zadowolony.
 
Do góry