Jakie kolumny do Yamahy...

fred23

Member
Witam.
Panowie co polecacie do amplitunera Yamaha HTR 4065 , aktualnie mam Jamo S416 , w pokoju 18 m2 , przeprowadzam się do nowego mieszkania w maju i tam salon 28 m , większość to filmy , gry , muzyka to 20-30% , przeróżne gatunki , od soul po metal i dubstep , fundusz to około 1200 zł , wymiana ampli na razie nie wchodzi w rachubę

Co myslicie o tym :
http://allegro.pl/yamaha-ns-f150-ns-p150-kino-domowe-2kolory-gratis-i5081838388.html
 
Ostatnia edycja:

Borixon

Active member
Bez reklam
Odezwij się na priv mam Yamahy 777 na sprzedaż. Lub zadzwoń w dziale giełda masz nr
 

Henry

Active member
Bez reklam
Najlepiej samemu odsłuchać ;)
To co jednych satysfakcjonuje, jest dla drugich nie do przyjęcia, nawet w tej samej klasie cenowej.
 

Henry

Active member
Bez reklam
Pytaj chłopaków co mieli możliwość porównania
Ja słuchałem wszystkich trzech- Audio Pro, Melodiki i JBL Studio, ale z innym ampli, wg. mnie najfajniej brzmiały JBLe, ale są też najdroższe i pytanie czy na tyle lepsze, żeby dopłacać.
Na to pytanie musisz już sam odpowiedzieć po odsłuchu. Bo to moje subiektywne zdanie.
 

fred23

Member
Właśnie tak jak napisałeś , ze bez odsłuchu to jak wróżenie z fusów , jednemu moze pasować , innemu nie, chodzi o dobranie brzmienia do swoich upodobań , a nie co inni o tym sądzą, można jedynie podać kilka marek dla porównania
 

fred23

Member
A więc tak :
Kino : potrzebny subwoofer , bez dwóch zdań ( nad tym już pracuje)
Muzyka : Pop, Dance, Trance, Dubstep, Soul , R&B , Rap itp - dobrze , nawet ciut wyżej niż dobrze , odsłuchiwałem Alicia Keys- unplugged , Extreme - More than words , DJ Tjesto , Armin van Buuren , FloRida, Fugees , Black Eyed Peace , Michael Jackson i jest ok , ale ...

ale do muzyki Rock-owej raczej sie nie nadają , nie wiem jak do Jazz-u bo nie słucham , Rock-a sporadycznie więc strata mała , ogólnie jestem zadowolony .
Formaty to:
Audio CD , FLAC i MP3-320VBR
Pozdrawiam

P.S. Z racji tego, ze kolumny są nowe maksymalny Volume użyłem na połowe mozliwości , niech sobie troche "popracują" i się "ułożą" ;)
 
Ostatnia edycja:

fred23

Member
W Techno, Dance , House, Dubstep te Tagi są świetne , wysokie dobrze współgrają ze średnimi i niskie tony nie zagłuszają reszty
 
Do góry