Jakie kolumny do Yamahy RX V1500?!

Sławo

New member
Znajomy "Otrzymał w spadku po dziadku" stary ale jary RX V1500. To kawał żelaza i trzeba Mu pomóc w wyborze wspólcześniejszych kolumn w $ do 3000zł (zestaw 5.1). W rozważaniach może: JBL ES?// NS555?//Jamo608??? Ewentualnie zupełnie coś z innej bajki.
Przeznaczenie raczej KD i radio (z muzy najczęśćiej słucha żony 90% i teściowej 5%, reszta koledzy:lol:). Na poważnie: salon kwadratowy 25m/2. Bardzo proszę o raczej poważne odpowiedzi:blagam:.
 

Sławo

New member
Do Kol. BN - jego typ to ostatecznie Yamahy NS 777, swego czasu polecałeś innemu koledze te kolumny pod RXV1067 (albo 1065 już nie pamiętam:fool:). Na chwilę obecną byłby to zestaw 5.0 bez suba. Zrób proszę cenę na PW na ten zestwik. Pzdr.
 

Sławo

New member
Jestem po wizycie w Krakowie w pewnym zacnym salonie. Gość wybił mi z głowy 777, ponieważ jak stwierdził są zbyt mocne do naszego pomieszczenie. Zalecił raczej NSy555. Zatem zrób mi proszę cenę na 555i777. S.
 

Sławo

New member
Dla Kol. BN. Witaj. Zaczynam błądzić... Podaj proszę propozycję ceny tych nieszczęsnych NSów 777 dla RXV1500. Ceny jakie zrobił Kraków są b.wysokie i nie podaję ich bo to bez sensu (w końcu to salon Hi Fi) ale mamy Bydgoszcz -2750,- Olkusz-3177. Info. prześlij na PW.
Pzdr.
 
Do góry