jakie Kolumny do Yamahy ew Denona i Harmana

inox

New member
Szanowni które z podanych niżej kolumn najlepiej zagrają na 19m2 w parach z danymi ampli.
Diamond 10.7
Zensor 5
Roth 40
MR6
Wątek o ampli założony w odpowiednim dziale.
Muszę coś wybrać do odsluchu. Muza typu Adele.
 

don111

Banned
ostatnie trzy powinieneś przesłuchać, powinny się dobrze sprawdzić przy tego typu muzyce
Wharfedale będą trochę słabsze pod wieloma względami
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
mi z yamahą najlepiej podpasowały MR6, najlepiej odsłuchaj i oceń co Ci lepiej pasuje, każdy jest inny i lubi co innego, a gusta mogą być jedynie zbliżone do innych hehe
 
I

irek6311

Guest
MR6 + Yamaha RX-V671 słuchałem i dobrze to zagrało ,
Zensor 5 z Harman Kardon AVR 260 słuchałem i grało to przyzwoicie .
 

inox

New member
Nie mam możliwości odsłuchać wszystkiego słuchałem Zensorów, Rothów i te ostatnie zagrały lepiej. W Zensorach brakowało trochę basu. Słuchałem na Denon 1912 i Yamaha 471.Mnie interesują ampli trochę wyższe. Wstępnie obstawiłem Rothy bo cenowo wychodzą najtaniej. Zastanawiam się czy przeskakując na 771 będzie zauważalnie lepiej niż na 471. Wciąż kusi mnie Harman 365
 

FFooXX5

Klub HDTV.com.pl
VIP
771 na pewno zagra lepiej ma więcej mocy, więcej możliwości ja słuchałem 571 i wyczułem różnice w graniu w stosunku do 771, harman też dobry
 

cezar1972

New member
Ja mam w domu elektronikę Yamahy z Roth-ami i jestem zadowolony.
Przedtem miałem kolumny Eltaxa i elektronikę Marantza. Przed wymianą sprzętu porównywałem MA BX 5 i Roth Oli 30 na amplitunarze Yamaha RX-A 1010. Bardziej podobał mi się dźwięk Roth-ów. Było więcej basu i nie tak natarczywa góra. Średnica była lepsza w MA. W sumie zdecydowałem się na Roth-y, ale to mój wybór. Doskonale rozumiem, że komuś mógłby bardziej podobać się dźwięk z MA.
 
Do góry