Jakie kolumny do tego amplitunera.

nowy3d

New member
Witam. Do tej pory korzystałem z kolumn standardowych - jak są przy kinach domowych, o takich: sony-dav-dz-231

Czy jak zmienię je na stereo (bo i tak 5.1 mi jest zbędne) na takie KOLUMNY MAGNAT MONITOR SUPREME 102 to odczuję/usłyszę poprawę jakości dźwięku?


to mój wzmacniacz sony STR-KSL60
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
To jest budżetowa linia głośników trudno się spodziewać cudów .Nawet jeżeli będzie poprawa dźwięku to raczej minimalna

Ponieważ zmieniasz głośniki warto wykorzystać okazję i rozejrzeć się za czymś lepszym ,faktem jest że trzeba będzie jeszcze trochę dołożyć, ale naprawdę warto szczególnie w dalszej perspektywie czasu
 

Geronimo zx

New member
Witam. Do tej pory korzystałem z kolumn standardowych - jak są przy kinach domowych, o takich: sony-dav-dz-231
Czy jak zmienię je na stereo (bo i tak 5.1 mi jest zbędne) na takie KOLUMNY MAGNAT MONITOR SUPREME 102 to odczuję/usłyszę poprawę jakości dźwięku?
to mój wzmacniacz sony STR-KSL60

Najwazniejsze jezeli jest mozliwosc to najlepiej odsluchac samemu i sie przekonac.
Dlaczego akurat te??jest to sprzet nizszej klasy wiec z roznica moze byc roznie-moze byc malo zauwazalna.
 

3echo

Member
Bez reklam
Nie odczujesz choćbyś nie wiem co tam wsadził.Przechodziłem przez to samo.Kupiłem kombo plastik Sony.Pomyslałem,że przejscie z mini wieży Philipsa na to Sony to będzie skok jakościowy.Jak to usłyszałem to myślałem,że to ja skocze ale z czwartego piętra.I zaczęło się podpinanie głośników.To co grało u kolegi fajnie u mnie bez różnicy.Sprzedałem i kupiłem osobne pudła.
Nie warto.
 

nowy3d

New member
dzięki

a czy do tych moich głośników - pierdziaweczek - warto byłoby kupic lepszy chociaż od tego co mam?


cenowo i z wyglądu odpowiada mi Pioneer VSX-329-K albo ten denon-avr-x1000-czarny


kiedyś dokupiłbym głośniki, ale pytanie czy dla tych moich warto zmienic
 

Geronimo zx

New member
Czy jak zmienię je na stereo (bo i tak 5.1 mi jest zbędne)

Jezeli tak napisales to dlaczego chcesz kupic ampli a nie wzmacniacz stereo???Co do pioneera vsx-329 nie polecam.Uzywalem,jest dosc ograniczony,najnizszy z serii vsx(nie ma mikrofonu do kalibracji).Jezeli juz to z pewnoscia modele wyzej,ale radzilbym sie dobrze zastanowic-dlaczego ampli a nie wzmak.
 
Do góry