Jakie kolumny do stereo, ale....

graphia

New member
A! Jeszcze jedno. Czy jeśli telewizor ma łącze internetowe, można za pomocą tego telewizora odbierać radio internetowe i oczywiście przesyłać do ampka?
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Postaraj sie dodawac cos do swej wypowiedzi poprzez funkcje EDYTUJ.
Jesli kupisz nowoczesny ampli to nie bedzie potrzeby przesylania z tv radia internetowego. Kabel Ethernet wepniesz bezposrednio do ampli. Bedzie lepiej i wygodniej.
Dlaczego upierasz sie na starocie? W 2311 nie widze gniazda internetowego. Jesli ma byc Denon to szukaj z koncowkami xx12 i xx13
 
Ostatnia edycja:

graphia

New member
Dzięki za podpowiedzi. Właśnie kliknąłem Kup Teraz na Denona AVR -612. Fakt- wciąż nie ma łącza internetowego ale pomyślałem, że w zamierzeniu miałem bardziej słuchać muzyki niż oglądać filmy więc za pozostałą kasę kupię jakiś lepszy odtwarzacz CD :)
 

graphia

New member
Ok. Ostatnie pytanie przed decyzją :)
Oli 30 czy MR4? MR4 mają Bassreflex z przodu? i tym samym będą lepsze do ciasnej zabudowy?
Może ktoś odsłuchiwał i tych i tych i może opisać co jak gra?
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Ok. Ostatnie pytanie przed decyzją :)
Oli 30 czy MR4? MR4 mają Bassreflex z przodu? i tym samym będą lepsze do ciasnej zabudowy?
Może ktoś odsłuchiwał i tych i tych i może opisać co jak gra?

Jeśli ci zależy na dopchnięciu kolumn pod ścianę to MA bo mają chyba możliwość zatkania otworów BR bez straty na basie. Słuchałem i Oli i MA. Jak dla mnie Oli są bardziej uniwersalne i mają lepszy bas. Nadają się i do spokojniejszej muzyki i do szybszej dyskotekowej. MA jak dla mnie to trochę delikatniejsze kolumny do delektowania się muzyką, ale oczywiście dobrego rocka też na nich posłuchasz. Dużo zależy też pod co je podepniesz. Ja w salonie dużo wzmaków odsłuchałem na MA MR4 i bardzo fajnie to grało. Bas nie schodzi może nisko, ale jest punktowy i dobrze kontrolowany. Góra też bardzo przyjemna i detaliczna.
 

endrju68

New member
Spróbuj jeszcze posłuchać KEF C7, do Twojego metrażu i słuchanej muzy powinny być bardzo dobre. Wg. mnie są lepsze od MR 4 i Roth Oli 30. No i bas mają z przodu tak jak oczekujesz.
 

graphia

New member
Wybór zapadł już wczoraj. Denon AVR 1612 i Roth Oli 30 z przyszłym zamiarem rozbudowy do 5.0 na bazie Roth'ów Oli :) Widzę, że każde ucho jest inne, każda wrażliwość słuchacza inna (i bardzo fajnie!) więc klilka niezbieżnych doradzeń (a kilka jednak dość zbieżnych ;)

Pozdrawiam!
 
Do góry