Jakie kolumny do stereo, ale....

graphia

New member
...ale - jeśli podłogówki to do ok 80 cm wysokości, jeśli podstawkowe to o niebagatelnym dźwięku :)
Słuchałem JBL ES80, ES30 i Monitor Audio RX2. Pierwsze fajnie grały ale duuuże, drugie ciut ścięty dźwięk ale małe zgrabne, trzecie więcej niskich tonów, zgrabne ale za drogie :)
 

graphia

New member
Metraż salonu ok 15 m2 otwarty na kuchnię ale w kuchni nie musi być dobrze słychać ;). Muzyka bardzo różna, jazz, new jazz,szczegółowa elektronika bez mocnych rytmicznych basów, trochę róznego Etno w wersji klasycznej i new ethno :) Nils Frahm, Tabla Beat Science, Peter Gabriel, późny Ulver, mało klasycznego rocka :) taki przekrój. Wolałbym szukać czegoś max do 1500 za parę niż 2000 za parę ;)
 

WiTT

New member
Bez reklam
kiki, ale Paradigmów to on nie dorwie za 1500/para ;) jeśli znasz takie źródło to i ja biorę :D :eek:k:

graphia - dalej nie napisałeś czym będziesz zasilał? Wzmak, AV - jakie modele?
 

graphia

New member
Zasilanie albo Denon 1911 albo 1612 - jeszcze nie kupione :)

Skłaniam się ku Oli 30 + Oli 10 na efekty (ponieważ przy okazji rozpoczynam budowę 5.1). Dobry wybór?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

graphia

New member
No dobra a jaki apmek do tego? Mogę kupić używany jak nowy Denon 1911, nowy Denon 1611, nowy Denon 1612 (ale ten akurat najdroższy).
Hm? Warto dawać kilka stówek więcej?
 

graphia

New member
Radziłem sobie bez sieci do tej pory... poradzę i przez najbliższe 4 lata :). Mam wifi w domu ale nigdy nie podpiąłem do niego żadnego dysku sieciowego... po prostu nie było mi to nigdy potrzebne... a przecież jestem fotografem (dysków i info na nich Ci u mnie dostatek :D)
 
Do góry