Jakie kolumny do pioneer VSX-417

cyberangel1975

New member
5x4 m, ze skromnym umeblowaniem, bardziej salonowym niż mieszkalnym (jeśli to ma znaczenie)
Było by tez fajnie gdyby były ładne (prosze się nie śmiać, jestem grafikiem i zwracam uwage na takie rzeczy po prostu i lubie jak mi wszystko do siebie pasuje) i można było potem dokupić pasującą resztę.
Jak coś można podbić cenę do 1500.

I jeszcze dodam, że słucham muzyki elektronicznej metal symfoniczny i klasyke .

P.S.
Pytałem w jednym ze sklepów na sieci i odradzono mi jamo 606 z ponieważ "jamo 606 potrzebują wiekszego amplitunera tzn o wiekszej przepustowości pradowej". Co to znaczy? I oczywiścei czy to prawda.
I jeszcze takie coś "
jedyny ratunek to kabel głosnikowy do jamo 606 firmy profigold".
 
Ostatnia edycja:

blackninja

ninja
Pomagam
VIP
Z taką kwotą możesz kupić Jamo S606 HCS3 czyli zestaw 5,0.

Co do pierwszej wypowiedzi sklepowej to jest w niej trochę racji ale ampla kiedyś zmienisz więc już teraz kolumny można dobrac pod rozmiar pokoju.

Co do drugiej to pic na wode :)
 

cyberangel1975

New member
Zdecydowałem się jednak na 817 zamiast 417 więc chyba będzi elepiej.
Dzięki za porady.
Popozdrawiam

Ostatecznie wyszło jednak 917 z całym zestawem kolumn.
Przy okazji pytanko. Czy dodanie dwóch suroundów (amplituner 7.1 w końcu) dużo zmieni przy powierzchni pokoju 4x5 (to jednak ie jest jeszcze kino)?
pzdr
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

arturnafciarz

New member
Mam VSX 916 i kolumny 6.1. Efekt jest ciekawy. 7.1 nie mogę wstawić, gdyż nie pozwala mi na to umeblowanie pokoju. Pamiętaj, że ogromna większość płyt z multi to 5.1, rozłożenie dźwięku na większą ilość kolumn to już praca nie ludzi ale systemów elektronicznych (np. Dolby Prologic dla 2.0). Gdy słucham SACD w systemie multi (5.1) niczego mi nie brakuje. Więc może zamiast kupować 7 kolumn kup 5 ale trochę lepszych:)
Zdrawo
 
Do góry