Jakie kolumny 5.1 do Denon 1311

Patryk666

New member
Witam,

Jestem tutaj nowym użytkownikiem i mam pytanie. Mianowicie jakie kolumny 5.1 do ampli Denon 1311, pokój to 15m2?

Pozdrawiam
 

koniu3345

New member
Widze że temat padł, może ja pociagne dalej swój. Też szukam 5.1 do tego Denona. Kasa max 3500 ( max) , pokój 51 m2 słucham duzo muzyki, techno trans i to bardzo głosno. Reasumując : 50% kinoz tv, 30 % muza, 20% gry na PS3.
telewizor to LG 55 cali FullHD, a telewizja to Cyfra.
Podajcie co polecacie Panowie/Panie.
Dziekuje bardzo za pomoc

A i najważniejsze mam teraz Warfadale 300, głosnik jeden padł i generalnie chce je wymienić. Odległośc telewizora do mojego punktu dowodzenia ( kanapy ) to 5m.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Jeżeli pokój ma 51 metrów kwadratowych to chyba jakiś hangar ??,aby nagłośnić taką przestrzeń to trzeba się trochę wysilić (nie tylko finansowo)
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Rzadko się zdarzają tak duże powierzchnie , myślałem że nastąpiła pomyłka w metrażu ,no ale wracając do meritum - proponuję kolumny JBL Studio 180 ,albo ES 80/90 są to kolumny o dynamicznym (można rzecz ofensywnym dźwięku) więc spełnią Twoje oczekiwania ,na dodatek głośniki łatwe do prowadzenia więc Denon nie będzie mieć trudności .Drugą opcją są głośniki Quadral też dynamiczne kolumny o dość wysokiej skuteczności więc umożliwiają uzyskanie dużych poziomów głośności
 
Ostatnia edycja:

koniu3345

New member
Nie, nie ma pomyłki odnosnie powierzchni - jest 51. Słuchałem JBL Loft - podobało mi się ale w innym sklepie powiedziano mi że Wharfedale Diamond 10.6 / 10.1 / 10.CS dużo lepeij graja od nich. Generalnie pisze na forum bo nie jestem znawcą wielkim, dlatego wiem że ludzie tacy jak Ty dobrze mi doradza
 

przemko77

Well-known member
Bez reklam
Staram się zawsze doradzić jak najlepiej i zawsze też pisze szczerze- czyli to co myślę
W konkurencji basowo -dynamicznej Wharfedale zdecydowanie odstają ,jak sam piszesz słuchasz techno i do tego głośno .JBL są dynamicznymi kolumnami o dobrych właściwościach rytmicznych
 

koniu3345

New member
Z góry dziękuje Ci bardzo za podpowiedz.

Dostac JBL Studio 180 5.1 do 3500 bedzie trudno, musze poszukać, nie znałem niemieckiej technologi Quadral ( tu tez jest duża górka zeby dobry zestaw 5.1 zgrać ) no ale jest powierzchnia to trzeba cos dobrego poszukac
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry