Jakie kolumny 5.0 czy 5.1

MikołajCz

New member
Witam
Odnośnie kolumn – wstępnie wybrałem Bronze. Napisałem mail do firmy jakie mogą mi dać upusty i rzeczywiście zdecyduję się na SUB-a z Bronzów.
Co do Amplitunera wstępnie wybrałem Maranza 5005 lub 5006 – tylko teraz nie wiem jaki odtwarzacz Blu-ray do niego? Dobrze byłoby /chyba/ z tej samej marki – NIE WIEM
Dzisiaj jeszcze raz idę jeszcze raz odsłuchać kolumny do innego sklepu. Martwi mnie tylko to, że słucham tego co oni mają a nie to co ja chcę. To samo jest z Amplitunerem. Jak jest podłączony np.Onkyo – to wszystkie kolumny lecą z Onkyo. Poprzedni odsłuch był fatalny i proszę się nim nie kierować. Obsługa niesympatyczna i już na początek odechciało mi się zakupu. Lepsza jest opcja zapłacić za odsłuch /jak to Pan powiedział, ze w innych salonach tak robią/ niż z Bożej łaski kupować
 

Whiplash

New member
Bez reklam
Blu ray to sobie kupisz za 600zl panasonica i bedzie extra, ten denona to on tylko ladnie wyglada i kosztuje 3x tyle.. Ale kombinuejsz z tymi amp. raz denon raz onkyo teraz marantz :p
 

MikołajCz

New member
Byłem na przesłuchaniu w drugim „salonie” – no i zamiast ja wsłuchać kolumn – wysłuchałem Pana co ma do zaoferowania. :-( No ten przynajmniej był b.miły ale nic nie podłączył, bo to co było - mnie nie interesowało i było b.brzydkie wizualnie. W zasadzie to już wybrałem: Bronze – odezwę się za parę dni i założę nowy wątek odnośnie Amplitunera. Nie ma dużo salonów odsłuchu w Lublinie, ale za to mamy zdrowe powietrze i darmowy odsłuch z natury.:D
Co do Amplitunera - wiem - dałabym i chciałabym :D
Chciałby BARDZO Wszystkim podziękować we WSZELKICH poradach
Mikołaj.
 
Ostatnia edycja:
Do góry