jakie klocki do 3500zl

kubecki

New member
Witam wszystkich mam problem z kupnem kina do 3500zl jestem laikiem w tej dziedzinie prosze o pomoc zastanawiam sie nad pionkien VSX916-DVD696-KODAVA702+SW1000V2 lubKODA 700EX stereo30/dvd50/chcialem dodac ze mam salon 40m prosze o inne propozycje tylko z cenami jak mozna bo chcialbym w tym tygodniu podjac decyzje z gory dziekuje.ewentualni cos z kasa doskrobie.
 

kubecki

New member
tak szczerze to jeszcze nic jedynie najnizszy modelyamahy iglosniki eltaxchcialem dodac ze nie jeste jakims audifilem do tej pory mam kombajn LG w moich okolicach niema nic godnego do posluchania jutro wubieram sie do MM moze tam cos doradza
 

masaj007

New member
Zaproponowany przez ciebie zestaw jest bardzo wart zainteresowania. Sam kiedyś chciałem kupić takie kolumny. Niczego im nie brakuje i za te pieniądze grają bardzo dobzre. Sub to rewelacja znowu bardzo dobrze za rozsądne pieniadze. Elektronika conajmniej niezła. Jako kontrpropozycję zobacz Onkyo z Quadralami Quintas
 

kubecki

New member
dzieki masaj mam tylko jedno pytanie ktore glosniki lepsze koda av702 +sw 1000v2 czy koda ex 700+sw1000v2 ewentualnie te Quadral.
 
Do góry