Jakie kino z twardzielem i nagrywarką dvd ???

buli107

New member
gerd napisał:
i to jest typowe u Polaka, Volkswagen z naklejka Pioneer na szybie:D sa profesjonalne rzeczy ktore sporo kosztuja, ale prezentuja bardzo wysokoa jakosc:)
Wiesz Gerd, jak sie ma 36 lat a nie 20, to myśli sie o porządnym zakupie na długie lata a nie o zmianach sprzętu co dwa lata ( ja tak myślę ), stąd moje dylematy. Raz kupić i mieć spokój ze sprzętem na długie lata. No może za rok dokupie blu-ray i tyle. Dlatego czy wydam kilkaset zł więcej czy mniej nie ma w tym momencie żadnego znaczenia. Chodzi o to aby nie okazało się, że np. po roku okaże się, że brak jednego hdmi czy coś w tym stylu. Dlatego Was męczę ;) Pozdrawiam.
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Przy całym szacunku dla LG, który pokonał kawał drogi na drodze do światowej czołówki w dziedzinie elektroniki konsumenckiej, muszę stwierdzić, że w nagrywarkach liczą się trzy firmy (alfabetycznie): Panasonic, Pioneer, Sony.

ArtS :)
 

buli107

New member
blackninja napisał:
Opinia właściciela najlepie świadczy o sprzęcie :)
Na początku ciężko się przestawić ( stereo ) na "szlachetność dżwięku" po słuchaniu na podbitych sopranach i basach ( muza w aucie ), ale minęła jedna nocka i jest super, mimo nie wysterowanych jeszcze kolumn itp. Co będzie jak wszystko będzie wyregulowane i zgrane ze sobą ???........................Będzie czysta poezja:grin:
 
Do góry