Jakie kino wybrać ?

tomkom84

New member
Witam planuje kupić zestaw kina domowego (z blu-ray) Głównie wykorzystywane będzie do oglądania filmów i trochę słuchania muzyki Wymiary pokoju to: 4 metry na 7 metra wysokość do szczytu ok 4 metra. Polećcie mi coś za około 3 tyś zł. Jakieś linki do sklepów, na co zwracać uwagę przy wyborze. DZIĘKI

CZy może być coś takiego: SONY STR-DH500 BDP-S370 - ONYX 200 BLU RAY
albo takiego: ONKYO TX-SR307 BLU-RAY BD507 M-AUDIO 9920
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

krisder

New member
Bez reklam
CZy może być coś takiego: SONY STR-DH500 BDP-S370 - ONYX 200 BLU RAY
albo takiego: ONKYO TX-SR307 BLU-RAY BD507 M-AUDIO 9920


Ten drugi zestaw to najlepszy przykład na debilne zestawianie urządzeń przez... właśnie kogo. Dla odmiany model 607 występuje najczęściej z odtwarzaczem dvd.
Dam Ci radę, napisz do Blackninja a on na pewno dobierze coś sensownego w zbliżonej kwocie. Na temat Sony w kinie się nie wypowiadam ale odpuść sobie. Z zestawu Onkyo jedynie BD-507 a reszta nie pasuje do siebie. Nie po to kupujesz odtwarzacz bd aby puszczać dźwięk po optyku i nie mieć możliwości odtwarzania dźwięku hd.
 

tomkom84

New member
No właśnie o to chodzi że dopiero zacząłem czytać co i jak z tymi kinami i mało mam wiedzy na ten temat. Najchętniej wybrał bym ONKYO z Blu-Ray, filmy i muza HD.
 

krisder

New member
Bez reklam
Jeżeli Onkyo to może taki zestaw:
ampli TX-507 lub 577
odtwarzacz BD-507
kolumny QQ 5000
Ten zestaw pasuje do siebie i nie ogranicza się wzajemnie. Tak czy owak proponuję abyś postąpił tak jak napisałem w poprzednim poście.
 

tomkom84

New member
No napisałem mu wiadomość i na razie czekam. Też coś podobnego co mi napisałeś znalazłem: ONKYO TX-SR577 + DV-BD507 Blu Ray + MAudio (lub jakieś inne głośniki. Ten amplituner i odtwarzacz bardzo mi się podobają :)
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
moze byc tanszy odtwarzacz , byle byly troche lepsze glosniki- ampli tanszego nie ma juz co brac.
 

krisder

New member
Bez reklam
Tak jak pisze mat74, zwłaszcza że w przypadku ampli 577 i 507 tańszy nie oznacza gorszy. Główne róznice to:
507-system dźwięku 5.1 577- system 7.1
577- możliwość pracy frontów w bi-amp

Lepiej więc zakupić 507 i lepsze głośniki. Idealne były by Klipsch F1 albo sporo tańsze QQ 5000
 

mat74

Well-known member
Bez reklam
pamietaj ,ze kupujesz dla siebie- nie dla nas.....;)
no ale to chyba jak na razie i tak "najlepsze trafienie" ;)
 

bodek

New member
Kilka dni temu kupiłem w Saturnie Onkyo 577 + 507 i M-Audio HTS900 w komplecie za 2800. Jestem bardzo zadowolony z możliwości tego zestawu. Prawdopodobnie za taką kwotę nie można kupić nic lepszego. W tej konfiguracji kolumny dostajesz gratis - zawsze można je wymienić na coś lepszego.
 
Do góry