Jakie kino domowe SONY

Tomasss123

New member
Witam jestem na kupnie kina domowego wyłącznie firmy SONY, będzie one stało w pokoju 15m2 dlatego nie mam za wiele miejsca na ustawienie go, do wyboru mam trzy zestawy:


1. SONY BDV-N790W

2. SONY BDV-990W

3. Amplituner SONY STR-DN1020 ( nie wiem czy nie za mocny do tych głośników)

lub Amplituner SONY STR-DN730

do tego zestaw głośników Sony SA-P55H ( z uwagi na ich małe wymiary) i bly-ray SONY BDP-S790



Bardzo proszę o opinię na temat w/w zestawów, zdaje sobie sprawę, że ich cena nie jest niska, jak również, że Denon czy Yamaha zagra o wiele ładniej... Co do wyboru zestawów 1 i 2 zdaje sobie sprawę, że to plastiki natomiast 3 zestaw kolumny drewniane średniej jakości, które po odsłuchu może mnie nie zaskoczyły maxymalnie ale spełniają moje oczekiwania. Najważniejsze w/w zestawy nie zajmują dużo miejsca, proszę o opinię, który był by najlepszy...

Dziękuje i pozdrawiam
 

bagiennik

New member
Bez reklam
1 i 2 - to drogie dziadostwo
3. już lepiej, tylko że wszystko w tej klasie jest lepsze, a co do głośników to ciężko o gorsze chyba.

Jak sądze wszystkich nurtuje pytanie czemu nie kupisz jakiegoś porządnego sprzętu tylko chcesz SONY ?
 

Tomasss123

New member
Bardzo dziekuje za odpowiedz, dlaczego sony poniewaz w domu mam wylacznie sprzet tej firmy a druga sprawa pracuje w niej i dostalem swietny upust...
Pozdrawiam
 

bagiennik

New member
Bez reklam
W takim razie kup ten lepszy amp i blu ray od firmy, tylko głośników do tego poszukaj porządniejszych, to by był sensowny kompromis.
 
Do góry