jakie kino 2.1?

vidi21

New member
witam

mam u siebie philipsa 9803 i pare innych tv ale do tego potrzebuje kina domowego. moja zona uparla sie na system 2.1 i musi byc ladny a ja juz nie mam sily na dyskusje. dodam ze nie wiem prawie nic na temat kin domowych takze prosze o wyrozumialosc

na oko widzialem takie systemy:
HARMAN KARDON HS 200BQ,
JVC DD 8, ONKYO DR-S501 HCS9900 SUB S8
te przypadly do gustu plci pieknej.

czy oplaca sie kupowac ktorys z nich? ktory bylby najlepszy ? moze jakis inny polecacie? cena do kolo 3.5 tysiaca

oczywiscie chodzi mi o typowe kino domowe - nie zamierzam na nim sluchac muzyki a blu reya na razie mam ps3 (i zamierzam dokupic cos za jakis czas)
 

xdoodi

New member
Jeżeli znalazłeś te to zerknij jeszcze na taki model (mojej żonie podoba się najbardziej... wiem mam ten sam problem) Pioneera LX03.

Niestety nie miałem jeszcze okazji przesłuchania tego zestawu ani podparcia się jakimikolwiek sensownymi opiniami użytkowników.

Z twojej listy poleciłbym na pierwszym miejscu Onkyo później HK i JVC.
Ale to tylko moje subiektywne odczucie ;)
 

vidi21

New member
pioneer nie przypadl do gustu :)

a czy ten onkyo nie jest juz troche starawy? wolalbym kupic cos nowego technologicznie- nie znam sie dlatego pytam

czekam na wiecej sugestii

bede bardzo wdzieczny
 
J

jaakub

Guest
Onkyo, o którym piszesz było na tym forum opisywane m.in. przez telsona, jako model LS-V501. Sam biorę pod uwagę jego kupno i wczoraj nawet byłem popatrzeć jak wygląda w realu oraz posłuchać jak gra.

WYGLAD: Tak jak pisał telson - zdjęcia nie oddają fajnego designu tego sprzętu. W rzeczywistości prezentuje się naprawdę super, zwłaszcza niebieski wyświetlacz i podświetlenie pokręteł. Głośnik też niemałe.

ODSLUCH: gra to bardzo fajnie, ale przy całym szacunku, w porównaniu z regularnym zestawem (klocki+drewniane kolumny) nie az tak fajnie.

Jeżeli ważniejszy jest dla ciebie fajny wyglad oraz male rozmiary to bierze Onkyo.

Pozdrawiam
Kuba
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
kino 2.1 to nie bedzie kino! To stereo z dodatkowym basewm (subwoofer). Przekonaj jednak zone do 5.1. Na pewno cos znajdziesz gustownego.
 

vidi21

New member
2.1 albo 3.1 to jedyne rozwiazanie jak dla mnie. najechetniej bym posluchal kazdego z nich ale nie mam takiej mozliwosci. zapewne zdecyduje sie na hk albo onkyo chyba ze mi ktos cos jeszcze poradzi
 
Do góry