Jakie kable ?

darkmajin

Member
Bez reklam
Hydravision™ Multi-monitor Management Software ;)

to wlasnie pozwala ustawic oddzielne rozdzielczosci na ekranach stad moje przypuszczenia ze obraz jest klonowany i masz ustawiona rozdzielczosc ktorej tv nie obsluguje

dlatego albo hydravision albo spruboj ustawic te rozdzieczosci ktore ci podałem

to ostatnia deska ratunku bo juz niemam pomysłow ;)
 

WuWu

New member
Zainstalowałem i mam dwa pulpity.
Mogę pozałączać się miedzy nimi, ale tylko i wyłącznie na monitorze.
Ale nadal nie ma obrazu na TV. :confused:
We właściwościach/Ustawieniach mam dwa monitory :(
 
Ostatnia edycja:

Maxx72

New member
Spróbuj wykorzystać możliwości programu "ATI Tray Tools 1.3.6.1053".
Ja także miałem problemy z uzyskaniem obrazu w TV i właściwe opcje
znalazłem właśnie w Ati Tray Tools. Powodzenia :)
 

zotac

New member
mignięcie

Witam do Ivf czy to jest normalne bo zdarzy mi się na TV lekkie mignięcie obrazu na 0.5s dzieje się to czasami podzcas przegladania stronek,filmów itd i nie wiem czym to jest spowodowane.Jade na kablu D-sub i sie zastanawiam co to moze być.Czytałem że może być to spowodowane sterami go grafiki.Jak mozesz to opisz Pozdrawiam
 

ivf

New member
nie znam takiego problemu. a co to dokłądnie za mignięcie? nagłe wyłączenie obrazu, rozjaśnienie czy jeszcze coś innego? i jak często to się zdarza? może ktos coś wie ale opis słaby ;)

mój telewizor też czasami wygasał na chwilkę, ale nie było to zależne od źródła sygnału bo i programy z kablówki tak potrafiły. po przeniesieniu tv do innego pokoju zjawisko ustąpiło. ponoć dzieje się tak w tych tv (jak ja mam) czasami przy ciemnych scenach. jeśli to dzieje się u Ciebie tylko przy sygnale z komputera to może być taka już praca tv, słaba jakość kabla (może nawet nie tego, a innych - sąsiednie kable też mogą powodować zakłócenia - szczególnie antenowy słabej jakości, czasami euro) lub faktycznie wina sterów.. nie wiem ;)
 

zotac

New member
Witam Ivf
Obraz jest czysty i wyraźny taki jak na monitorze i nie ma żadnych zaników obrazu itd, tylko że chodzi mi o... jak by to opisać, obraz przeskoczy bardzo szybko coś takiego jak (widoczne okiem odświeżenie obrazu) w czasie 0.5-1 sekundy,rzadko ale się dzieje i myślę ze to normalne zjawisko tzw.mignięcia na TV LCD.Na monitorze LCD takiego zjawiska nie ma ale nie ma co porównywać bo to inna liga.Sadze ze to wina sterowników od grafiki lub też TV.Antena żadna też nie jest podpięta,TV służy mi jako drugi monitor LCD:).Idą tylko dwa kable do TV i monitora.Jeszcze może być inna rzecz że Monitor jest bardzo blisko przy TV i może wytwarzać pole elektromagnetyczne tylko że to jest mało prawdopodobne przy technologii ciekłych kryształów.Myślę ze to wina sterowników:???:

Pozdrawiam:)
 

ivf

New member
nie znam takiego przypadku. może spróbuj włączyć lub wyłączyć gdzieś w sterownikach synchronizację pionową.. (być może to też wina odświeżania, jeśli jest możliwość zmiany na inne to spróbuj też)
 
Do góry