Jakie kable głośnikowe do CA840 + KEFIQ9?

Jarema

New member
Witam,
Minęło juz 3 miesiące od podłączenia zestawu Cambridge Audio Azur 840A z Kef IQ9 i czas zacząć rozglądać się za kablami głośnikowymi godnymi tego sprzętu. Rozważam również bi-wiring.

Interesuje mnie dobra szczegółowość i mięsista podstawa przy cichym i umiarkowanym słuchaniu, bo po zakupie dowiedziałem się i zauważyłem że CA rozkręca się dosyć późno a nie jestem w stanie zmusić rodzinki do tak głośnego słuchania non-stop.

Może jeszcze jakieś sugestie co do firm oferujących wypożyczenie kabli na odsłuch.
 
Ostatnia edycja:

Imacman66

New member
Witam, wstępujesz na tereny audio-voodoo. :) Każdy słyszy coś innego i bardzo trudno doradzić w ciemno, szczególnie w materii kabli. Musisz znaleźć swoja parę IC + kable głośnikowe. Moja rada – pożyczać i słuchać, aż do skutku. Pozdrawiam
 

Jarema

New member
Już wkroczyłem, zrobiłem pierwsze odsłuchy i okazuje się że warto trochę czasu tematowi poświęcić.
Co do pożyczania to właśnie nie wiem jak bardzo warto wydawać tyyyle pieniędzy. Odsłuch pierwszy na kablach kolegów tzn. za darmo. Reszta już kosztuje co najmniej koszt przesyłki aż po absurd.
Ale strach przed vodooo działa :D pierwsza odpowiedź po 12 dniach. Bo nie wierzę że nikt nie miał doświadczeń w tej materii.
Może znajdzie się ktoś odważny zanim kupię kable?
 
Do góry