Jakie kable do kolumn ProAc

Kris1973

New member
Jakie kable byście polecieli do kolumn ProAc studio 140MK i ampituner Narantz SR7005 obecnie mam kable Chord epic twin
 

Kris1973

New member
Byłem w jednym sklepie i powiedzieli ze Marantz bedzie lepiej grał na kablach miedzianych czy to możliwe ze tak bedzie
 

immortal32

New member
Jakie kable byście polecieli do kolumn ProAc studio 140MK i ampituner Narantz SR7005 obecnie mam kable Chord epic twin

Witam;) , ja Ci polecam te co masz, bo pewnie nie mało za nie zapłaciłeś, chyba że są już stare i zużyte, ja do swojego ONKYO 579 i nagłośnienie Technics 5.1, 130 wat, dałem okablowanie marki Telefonica o średnicy wiązki 2,5 mm , 100 procent miedź beztlenowa. Powiem jako laik tylko tyle, że krystaliczność muzyki płynąca z tego sprzętu to po prostu bajka8).
 

krzysiek1980

Active member
Bez reklam
Czyli "teoretycznie" powinny bardziej rozjaśnić górę pasma? Powiem Ci, że tak czytam te opisy z Allegro dotyczące tego kabla, i nigdzie nie jest napisane że jest posrebrzany? Błąd w opisie?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Witam ja tez sie zastanawiam nad tymi kablami kupic jes na gore jako bi-amping w nowym systemie i z nowym amplitunerem i jednak ludzie mowia ze chordy graja troszke rozjasniajaco na gorze wiec moze faktycznie cos tam srebra jest podobnie jak qed ..... i tak doradzili mi zebym cadasa dal na gore twinlinka to jest czysta miedz ( podobno bardzo dobry kabel jak na te cene ) wiele ludzi lubi cardasa ale trzeba to sprawdzic samemu na zywo jak juz wszystko sie kupi. Na niskie tony bede mial VDH D -352 :)
lolek
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Ja co raz bardziej sklaniam sie do Twojej propozycji, by na dól dac inne (tez te VDH) a na gore co innego, ale moze uda mi sie cos potestowac za kilka dni. Nie wiem czy jak na gore dam VDH 352 to nie strace szczegolow?
 
Do góry