Jakie gry z zeszłego roku warto kupić?

Peek

New member
Bez reklam
Sorry za podwójny post, ale jest zamierzony.

Ja jednak zostaje tylko przy Uncharted, bo jednak AC i Bioshock są za drogie jak na starsze gry. A na jesień niedość, że drugie części powyższych tytułów to jeszcze kupa innych swietnych produkcji.
 

Peek

New member
Bez reklam
Po kupnie Uncharted zaczynam kolejne polowanie na okazje. Oto moje cele, ale tylko jesli będą w okazyjnej cenie:

- Bioshock
- Assasin's Creed
- Dead Space (mało prawdopodobne)
- Gears of War 1 i 2 (ale to bardzo mało prawdopodobne)
 

Peek

New member
Bez reklam
JA przyznam, że rok 2008 pod względem gier troche przespałem, ale trudno zagram 2 drugie części, które teoretycznie i tak powinny być lepsze.

Przecież w tej branży nie ma co sie ogladać w przeszłość. Zwłaszcza kiedy nadchodzą nowe części zapowiadające się na hity (AC 2, Bioshock 2).
 

debeef

New member
Bez reklam
Ja niedawno niespodziewanie kupiłem LBP po bardzo okazyjnej cenie 55 zł i giera jest świetna...choć jej kupno może opóźnić inne tytuły.
 

ps_user

New member
Bez reklam
Zapytam, czy ze starszych gier ma(cie)sz już Burnout P.? Na pewno jeśli lubisz choć trochę "erkejdowej" jazdy samochodem, ta gra zmarnuje ci sporo czasu :) Polecam.
Oczywiście popieram również Uncharted jako must have ;)
 

A...

Member
A ja mogę polecić Ratchet&Clank: Tools Of Destruction oraz Ratchet&Clank Quest Of Booty. Właśnie miałem okazje zagrać w obie części i jeśli ktoś lubi ten typ gier (platformówka+strzelanie), to będzie na pewno zadowolony. Świetna grafika, świetni bohaterowie oraz humor. Polecam.
 

Peek

New member
Bez reklam
Jak dla mnie:

Dead Space - za kosmiczna.

Mirrors Edge - za... głupia.

LBP, Ratchet & Clank - troche za dziecinne.

Ale oczywiście to moje zdanie.

PS: Assassins Creed kupiony.

Kupiłem Uncharted, AC i Bioshock. Na tym odrabianie moich zaległości się kończy, powyższych tytułów nie kupię, bo taki nawał nowych gierek nadciąga, że nie ma co inwestować w gry, które mi nie podchodzą.
 
Ostatnia edycja:

mg30906

New member
hmm..przy Mirrors Egde spędziłem sporo czasu , i dała wiele radości szczególnie przy próbach poprawiania czasu o setne sekundy ....
moim zdaniem gra jest bardzo miodna , do tego fajna muza

pzdr
 

Carbon_

New member
Bez reklam
Dead Space to raczej nie średniak ;) Ratchet & Clank jak dla mnie było nudne, ale to dlatego, że grałem w poprzednie 3 części i seria przestała się dla mnie rozwijać. Ale żeby gra była dziecinna? Taka konwencja większości platformówek, które zresztą święciły triumfy w poprzednich generacjach (Jak II, Banjo-Kazooie, Mario 64, Nights, Crash Bandicoot, Sly 2, Psychonauts, Rayman 2, Conker)
 
Ostatnia edycja:

Peek

New member
Bez reklam
Ok troche za bardzo pojechałem;)

Całkiem możliwe, że gdybym zagrał w którąś z tych gier to stała by się ona moją ulubioną, ale jednak każda z tych gier to minimum 5 dyszek (jeśli doliczyć przesyłkę), a przy nadchdzącej jesieni kazdy grosz bedzie sie liczył, dlatego ograniczyłem się do najwiekszych hitów, które mnie ominęły.
 

Peek

New member
Bez reklam
Ok AC już mam. Szczerze mówiąc to po wastzych namowach myślałem na zakupem Dead Space i Little Big Planet, ale jednak uznałem, ze będą to zakupy "na siłę", bo ja osobiście większości gier SF nie lubie, a LBP to jednak nie to.

Ale dzięki wam, bo po waszych postach wzbogaciłem kolekcje gier o najwieksze hiciory z 2008 ( i 2007), które mnie ominęły czyli Uncharted, Bioshock i Assasin's Creed.
 
Do góry